Slovenija
32 ogledov

Centralni register posojil?

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Mitja Vilar 23:42 27.avgust 2016.

    Uslužbenci finančnetga ministrstva ne razumejo povsem finančenga poslovanja. Banke pogledajo izpostavljenost do dguhih bank, prilive ter zavarovanje. Pa če je njihova genialnost narejena ali ne. Bi jim pa po letu in pol lahko že kdo povedal, da so obdavčili socialne ...prikaži več prispevke. za to moraš bit inajmanj diplomiran ekonomist ali pa diplomiran pravnik s pravosodnim izpitom. Socialni prispevki, ki se obračunavajo za študentsko delo so od lasnega januarja, ko je Mrakova dal spremembe študentskga dela v zakon, unikum planeta.

  • kapibara 14:07 27.avgust 2016.

    Pred tem uvesti register DOLŽNIKOV in komu so dolžni.in koliko- ste že probal, pa se vam je je sesulo, kot vračilo kreditov (jim niso dovolili, sledila so grozilna pisma napram otrokom.. :-) )

  • kapibara 14:08 27.avgust 2016.

    SORČI NE :-) ampak :-( !!!! se žal zatipkal.. :-(

  • kapibara 17:42 27.avgust 2016.

    Ne razumem !! Meni so in še zmeraj upoštevajo samo plačo in obresti od vezave, kot zaslužek na družinslega člana. Glavnica jih ni zanimala..

  • blueone 21:41 27.avgust 2016.

    Kaj je pa s tistimi milijonskimi krediti, ki se ne vračajo...a za tiste pa ni nobenega registra?

  • matermila 17:10 28.avgust 2016.

    Kaj register bedastih državnih birokratov že imajo?

  • Avatar čavez
    čavez 13:16 27.avgust 2016.

    Nebi bilo slabo če bi predhodno uvedli centralni register bedakov in idiotov v parlamentu in vladi, če pa bi uvedli še register idiotskih strank se vam pa sistem zagotovo sesuje.

  • mirror 17:28 27.avgust 2016.

    Pred nekaj leti sem vložil na novo tako kot vsako leto prošnjo za otroški dodatek, ki sem ga stalno prejemal za otroke. Čez nekaj mesecev sem prejel odločbo, v kateri je bil navedek, da nisem upravičen do tega dodatka, ker ...prikaži več imam preveč denarja na računih. Izdan je bil tudi spisek vseh vezanih vlog, ki sem jih imel na dveh različnih bankah. Za plače razumem, za vezane vloge pa ni prav, da ima socialna služba dostop do teh podatkov. Bančne tajnosti ni več. Sedaj razumem pravnike in politike, zakaj denar nalagajo v davčnih oazah. Tam ga KPK ne more najti in te ne more gnjaviti kot gnjavi JJ.Če ne smemo vedeti, kdo so dolžniki bank, dolžni pa smo njihove izgube plačevati, potem ne bo še nič drugače v naši podalpski državici. Za male ljudi se bo vedelo kakšne dolgove imajo, za ostale pa bo poslovna tajnost.

  • sprehajalec 14:21 27.avgust 2016.

    Excel birokrati in strokovnjaki. Imaš na excelu spisek dolžnikov, pa ga pejstaš, obračaš, seštevaš, deletiraš. Genialna ideja. V ozadju pa je seveda z novičkami o dobičku NLB, ki se je čudežno pojavil letos, pa v kombinaciji z zgornjo ...prikaži več excel tabelco dolžnikov želja obdržati srebrnino NLB v "naših" rokah. Češ, saj bomo pazili, imamo tabelco, pa še dobiček imamo. Pa še sindikate na ulico, v obrambi "našega" pa bo. Že videni scenariji.

  • allstarr111 16:09 27.avgust 2016.

    to bo spet nekje 20-50 otrok in prijateljev nedotakljuvega kadra dobilo službice, pač to so backup delovna mesta ko ne bomo več na oblasti, pa da prevedrimo do naslednjega mandata na varnem :)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.