Slovenija
25 ogledov

Cerar ni sprejel povabila

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • veber 16:14 13.februar 2013.

    Seveda ga SD ne bo podprla, če ga je povabila PS, saj računajo, da bodo po predčasnih volitvah prevzeli vodenje.

  • titty 17:49 13.februar 2013.

    Klobo, pišeš za SDS ali za PS. Aja, Cerar ima spričevala v redu, niso ponarejena, to jih v SDS najbrž "mal" moti.

  • mph 19:33 13.februar 2013.

    Jankovič? Katere firme je uničil? Kvečjemu je spet spravil na noge Mercator, ki je bil tik pred propadom. Bavčar? Tesni sodelavec Janše v vseh pogledih. Mu je na veliko Janezek omogočal njegovo lomastenje. Ne vem, če ti je znano, da ...prikaži več je Majer v svoji prvi vladi zadolžil zgodovinsko Slovenijo, primerljivo ni bila nikoli Yu tako zadolžena. Pa je bilo poskrbljeno za dobrobit ljudi (ok, ne domačih izdajalcev, jasno). Potem Luko so uničili njegovi oprode. Da ne govorimo o Interevropi. Vsi izjemno direktno profilirani kadri Janezka.

  • tralala 08:53 13.februar 2013.

    V ozadju že slišim lajanje SDS sekte. Pač ni njihov - ne laže, ne krade in ne ponareja dejstev in zgodovine.

  • vanč 15:55 13.februar 2013.

    Ja zdaj boste pa potegnili bika za jajca.Kaj ste vsi drogirani ,ne veste več kaj bi radi.

  • feferon 11:47 13.februar 2013.

    Noben ne bo taprav, če ga SDS ne požegna, ane? Zato bomo kmalu imeli diktaturo ljudi, ki v glavi živijo 20 let nazaj in hočejo pokradit to državo do amena, ker prej niso prišli h koritu...

  • KLOBO 16:43 13.februar 2013.

    No in zakaj bi se šel kompromitirat z luzerji iz PS in Virantom, če ima že napeljane državne seske do svojega korita!!

  • KLOBO 16:45 13.februar 2013.

    Ne seri govna!! LOL.!! Ni primeren za jankovićevo sekto, tam mora imeti posebne vrline: kradi, goljufaj, laži, utajuj davke, blati druge in dobro ti bo na zemlji !!

  • KLOBO 16:45 13.februar 2013.

    in tega nima

  • pravaresnica123 17:21 13.februar 2013.

    Kekec Cerarjev, se je malo usral!

  • mph 17:33 13.februar 2013.

    ... je zmanjkalo mesta ... torej, ... ni patološko linkan na Majerja.

  • Tupamaros 17:35 13.februar 2013.

    Lahko bi bil le predsednik SZDL (PS+DL+DESUS). Za vodenje vlade je še v fazi dojenčka.Zupamaros

  • titty 17:48 13.februar 2013.

    Ja in....????? Drugi nimajo nič registrirano, nič ne odpirajo in nič ne zapirajo. Preprosto kradejo!!!

  • mr.big 09:38 13.februar 2013.

    ne skrbi, svojega ubogljivega ''neodvisnega'' cucka bodo nastavili, v ozadju pa bodo delovali strici !!!

  • mph 10:01 13.februar 2013.

    En redkih pravnikov in javnih oseb, ki si je do sedaj zaslužil moje spoštovanje. Osebno sem jasno prepričan levičar (v smislu pravične, socialne države, doslednega ločevanja države in cerkve, ...) ampak do sedaj mi je bil vedno objektiven, govoril je ...prikaži več skozi pravo, pa čeprav enkrat ni bilo po godu levice, drugič ne desnice.Ampak osnovni problem bo ostal, alfa samec mu nikoli in pod nobenimi pogoji ne bo dovolil narediti ničesar. Bolje, da nas vse pobere, kot, da bi njegov ego trpel.

  • mr.big 18:38 13.februar 2013.

    mph....Kdo je uničevalec SLO firm ???? kdo pa so Bine Kordež;Jože Mermal,Janković,Bohorić,Bavčar (LDS), Zdenko pavček.....pa še bi lahko našteval-TO SO ČLANI FORUMA21 !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tebi pa naj ostane PS ! Ha,ha,ha........Lukšič odločen ??? Ha,ha,ha,ha.....

  • mrki 09:30 13.februar 2013.

    Cerar in Pirnat mastno služita na račun davkoplačevalcevMiroslav Cerar ml. je od 1. junija 2003 do 31. januarja 2013 od državnih organov prejel rekordnih 323.009,38 evra, kakor kaže spletna baza Supervizor. Največ, kar 218.099,66 evra, je v tem času ...prikaži več prejel od Državnega zbora RS, 34.805,01 evra je prejel od ministrstva za javno upravo, 18.981,41 evra od ministrstva za notranje zadeve in 14.021,03 evra od Državnega sveta Republike Slovenije. Drugi zneski so zanemarljivi. Podatki iz Agencije za javnopravne evidence in storitve (Ajpes) pa kažejo, da Cerar večino svojih prihodkov dosega prek dejavnosti z javnim sektorjem.Pri poizvedbi o plačilih Miroslavu oz. Miru Cerarju ml. pa smo naleteli na eno zanimivost. Miro Cerar je samostojno dejavnost prvič registriral 1. junija 2003 z nazivom Svetovanje Miroslav Cerar, s. p., Pod hrasti, Ljubljana (v Murglah), 8 avgusta 2012 pa je to dejavnost zaprl. Novo dejavnost je registriral poldrugi mesec kasneje, in sicer 25. septembra 2012 na

  • KLOBO 16:42 13.februar 2013.

    hm !!!ssmiro Crar si misli svoje, je pa svojo odklonitev zavil v celofa. Dejansko se mu pa početje PS gnusi in noče postati on tista figura, ki bi jo mešetarski strici iz PS in Virantovega gnezda premikali po šahovnici kot mladega majmuna.

  • mph 17:32 13.februar 2013.

    Khm, glavni akter orožarske afere in nešteto drugih, preko svojih sodelavcev, jurišnikov, ... uničevalec neštetih firm po Sloveniji, falirani obramboslovec, ... pa je primeren?Če po vsem skupaj dobi Majer več kot 4% podpore na naslednjih volitvah, potem je res ...prikaži več nekaj narobe s tem narodom.. Je pa nekaj na to temo pisal že Cankar. Kaj drugega ni za komentirat.Vsekakor je pri meni dokončno odpisana tudi SD, sateliti SDS pa me tako ali tako ne zanimajo. Po tej logiki mi ostane edino PS, plusi, minusi, ... sumarno mi izgledajo še najbolj sposobni tudi kaj naredit vsaj, ko jih poslušam. Daleč daleč od ideala, pa vendar vsaj najmanj slaba izbira, to pa danes pomeni že ogromno. Potem pa bo spet še en kup mini strank, ki pa se bojim nimajo nobenih šans. Pa nisem volil PS, da en bo pomote, ampak se bojim, da prav nimam druge. Pri SD mi je Lukšič na začetku deloval vsaj malo bolj odločen, pa je vse prej kot to, v bistvu je Pahor, samo v malo drugačnem pakiranju in ni patološko linkan n

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.