Slovenija
8532 ogledov

Hitra rešitev za Mahničeve strahove

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • VojtehVišenhofer 12:43 20.februar 2020.

    Desničarji že na veliko tvitajo, kako ne bodo nič verjeli tej komunajzerki. Ste vi resni? Kako pa veste kaj bo ugotovila? Sej ne morš verjet...

  • Ender3 14:03 20.februar 2020.

    Twito in Požar širita paranojo. Celi svet se ukvarja z resnimi stvarmi pri nas pa kdo je komu v politiki sumljiv. Čas Udbe je minil, dandanes pa nekateri nastopajo kot gestapo. Res je čas pusta, ampak...?!

    • Avatar praufo
      praufo 14:32 20.februar 2020.

      ja, pri nas se ukvarjamo s tem, če je sosed kupu prevelik avto, ... od kod mu dnar ... tako pač je , retardirani slovenčki težko sestavijo vlado in se gredo težko imeti svojo državo, razen, če bodo še enkrat ...prikaži več večje bajte zrasle, pa , če bodo vozila namest suv, kar kombi ... no potem pa še šlepar, vsaj nekaj not spravš ... škripnu pa ne boš, tko razmišla slovenček

  • Avatar Leon
    Leon 14:29 20.februar 2020.

    Strah pred komunizmom je edini adut RKC in njihovih vazalov v SLO politiki . Najlažje je vladati neukim in osebam s posebnimi potrebami po oblasti .

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 20:50 20.februar 2020.

      Jaz sem enkrat hotel kandidirati za generalnega direktorja policije,pa ne vem,pol po temeljitem premisleku nisem.So mi svetovali,da ne,da sem prepameten za to institucijo.

  • Avatar olor
    olor 14:11 20.februar 2020.

    Naj mu mama da zizat.

  • Skira 13:35 20.februar 2020.

    Blond plagiat od pičke

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.