Slovenija
27 ogledov

"Češnjica" na vrhu memoranduma

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dragec 14:24 04.februar 2013.

    Darko, ko se tvoji SDS omeni primer morale in odstopa nemškega predsednika, odgovorijo, da SLO ni na tej stopnji. Potem priznajo, da so res skorumpirana stranka in njen predsednik, da ne govorim!!!Saj, škoda je če ne razumeš kaj je ...prikaži več kriza morale, jaz sem osebno za odhod vse te dolgoletne politične elite, ki pod demokracijo vidi samo vladavino svoje stranke, ljudstvo je nekjer od zadaj.

  • dragec 08:48 04.februar 2013.

    ZAPRTA SEJA - PREDLAGAM, DA SO VSE SEJE VLADE IN PARLAMENTA ZAPRTE IN DA ULINEMO TV3 - TER, DA JIH VEČ NE GLEDAMO!!!

  • dragec 10:47 04.februar 2013.

    In če parlament ne poda zaključke, sledi REFERENDUM???????

  • Scott 12:52 04.februar 2013.

    Ja pa saj točno veš,da drugi nimajo pojma,sploh ne za takšne stvari.Koroška,Trst z okolico...Če njim prepustimo odločanje o ozemlju,potem Slovenije kmalu ne bo več!

  • ennanova 13:34 04.februar 2013.

    Mačo in bejba ali peder in lezbijkaNa eni strani imamo 100-odstotne mačote, na drugi pa 100-odstotne bejbe. Večina nas je nekje vmes. Na sredi je meja med spoloma, ki jo pravila družbe določajo zelo ostro, čeprav jo življenjske izkušnje ...prikaži več neprestano zanemarjajo. Na nikogaršnji zemlji naj bi se nahajali mehkužneži, istospolneži in možače. O njih je dosti povedanega v vicih,http://za-misli.si/kolumne/gregor-hrovatin/770-maco-in-bejba-ali-peder-in-lezbijka

  • mrki 13:44 04.februar 2013.

    tole si spravte , da boste lahko kasneje ploskali Pahorju!!

  • Kimovec49 13:55 04.februar 2013.

    Darko, ker se skorumpiranosti tiče, smo že slišali! Prepričan sem da se bo Upravno sodišče izreklo za stvarno nepristojno, potem bo pa Ustavno sodišče naložilo vkladi in parlamentu naj dorečeta - beri popravita zakon o delu in delovanju PKK, v ...prikaži več samo ugotovitev pa se ne bo vtikalo. Toliko o tem, kot jaz poznam in veljavno zakonodajo, ki pa tako in tako velja le za nas - mini državljane alias kurje tatove, velike ribe pa plavajo naprej!

  • vanč 15:56 04.februar 2013.

    Ne razumem Erjavca ,da moraš imeti pravne dokumente,ja za božjo voljo s kakšnimi pa on dela.Spet nateguje vse po spisku,samo da še ima stolček trden,to je za njega "tatamata"Protestniki napadate Maribor po ukazu Kučana in Jankoviča,a tja ki bi pa ...prikaži več morali napraviti red se vam pa hlačke pajtlajo.Dokler ne bomo teh južnjakov napodili čez Drino v Sloveniji nebo mira.

  • Scott 21:47 04.februar 2013.

    Zadnja štiri leta ne,na stara leta pa bi se rad vrnil v mojo matično domovino,zato mi ni vseeno v kakšno!Drugače pa zelo zanima tudi Slovence,živeče v Canadi,Argentini,Avstraliji...,pa ne le zato,ker so z znatnimi finančnimi sredstvi pomagali pri osamosvojitvi,pač pa sicer ...prikaži več in nasploh,ker so SLOVENCI!

  • Scott 21:54 04.februar 2013.

    Drugače pa tvoj titofil pirjevec še nikoli ni živel v Sloveniji,pa se oglaša skoraj vsak dan in takih je še mnogo,a oni se pač lahko,ker so rdeči,kajne gec..?

  • franke 12:16 04.februar 2013.

    PA KAJ RES DRUGI NIČ NE ZNAJO IN NIČ NE VELJAJO RAZEN SKORUMPIRANA SDS Z JANŠEM NA ČELU.

  • gec 15:48 04.februar 2013.

    saj ti mojster scott baje sploh ne živiš v sloveniji,tako da ne vem kaj se sploh oglašaš:::

  • renemario 19:25 04.februar 2013.

    Me zanima kaj bo rekla Alenka Gomboc.......matkurja kaj nam delajo.

  • 4d5eccf93739c6305aaf8969a682cc57e1fd7395 21:07 04.februar 2013.

    !!! S P A M !!!

  • 4d5eccf93739c6305aaf8969a682cc57e1fd7395 21:08 04.februar 2013.

    Pa dobro kaj je z vami narobe?? To kar pisete ni nic drugega kot navaden !!! S P A M !!!

  • Darko 13:40 04.februar 2013.

    Enim gre res za Slovenijo.kar se pa skorumpiranosti tiče pa počakaj na odločitev sodišča, potem pa udari

  • ennanova 15:18 04.februar 2013.

    O klanju kristjanov in o soldatih za vsakdanjo raboKaj pomeni, da bodo še klali kristjane?http://za-misli.si/kolumne/dusan-rutar/771-o-klanju-kristjanov-in-o-soldatih-za-vsakdanjo-rabo

  • heavyd 15:24 04.februar 2013.

    Ne razumem zakaj mora javnost o tem poslušat. Problematična je pa tukaj predvsem tuja javnost pri kateri Slovenija debele mesece zgublja ugled in ima slabši rejting kot hrvaška.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.