Slovenija
24 ogledov

Cesta po 35 letih končno odprta

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • zdrej 08:35 11.oktober 2012.

    Zanimivo in pohvalno je da se nekaj naredi, upam pa da ne za ceno nekih divjih kreditov, ki bi v prihodnosti "pokopali" naslednje župane.

  • mirko 12:18 11.oktober 2012.

    V Avstriji se takega dogodka ne bi omenjalo niti v nobenem tiskanem mediju. Na cesto bi spustili promet, kar delavci sami, ki bi gradili tako kratek odsek. V Sloveniji se pa dogaja, kot, da bi naredili most čez Gibraltar. Pri ...prikaži več odprtju pa mora sodelovat deset funkcionarjev in politikov. Še vedno na balkanu.

  • linka 15:57 16.oktober 2012.

    kaj so le ti prispevali k otvoritvi ?

  • linka 15:59 16.oktober 2012.

    posebno me zanima g.Marinić ....kaj ima on pri tem

  • Lionel 21:45 11.oktober 2012.

    A lahko prosm nehate pluvat po naših liderjih. Take ekipe k je na tej sliki si lahko v evropi samo želijo, ker takih dosežkov in presežkov ne poznajo veliko v svetu. Sploh pa izgleda, da ma sds take hude kadre, ...prikaži več da stlačjo not vedno kšnega poznavalca. Na primer, ker se je cesta odpirala na Avstrijski strani so poslal Branko Mariniča, ker je seveda velik poznavalec neščine ane. Zer gut Branko, zer gut. Njegova nemščina je najbrž ena taka k moja, k pojma nimam. Poznam edino tisto, kar sem se naučil iz partizanskih filmov. On pa še tega ne mu veliki ivan janez prepoveduje ogled le teh.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.