Magazin /magazin/film-glasba-tv
45 ogledov

Conchito Wurst med Evrovizijo pustili na cedilu

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • matermila 16:14 27.maj 2015.

    Bolje reklame,kot neko one.Človek ne ve al je on, al je ona.Mi je pravzaprav vseeno kaj si ono misli o sebi,je pa moteča kreatura,pa naj reče kdo kar hoče.Se bo našel kak "svetovljan",ki me bo imel za nazadnjaškega bedaka,ampak v ...prikaži več sebi mi bo dal prav.Če želi biti ženska OK,naj bo,nimam težav s tem,če želi biti dec,pa naj bo dec.

  • matermila 16:21 27.maj 2015.

    Če se prav spomnim,so take spake včasih po cirkusih kazali..Se stinjam s tabo 100%.

  • markus 18:45 26.maj 2015.

    Conchita vsaj za razliko od Severine in vseh, ki jih v Sloveniji radi poslušate, zna peti in to odlično.

  • dragec 17:59 26.maj 2015.

    NO, NO, ALI TI NE VIDIŠ TO ŽAREČO NEOBRITO MOŠKOST. SAMO NAŠA PIA JE LEPŠA

  • McClain 05:14 27.maj 2015.

    sam jaz se zdaj ne vem ali je to ded z zizami al baba s ticem

  • Avatar Zala
    Zala 02:32 27.maj 2015.

    In kaj ima Severina opraviti s tem fantkom/punčko ? Nismo komentirali njenega/njegovega petja, ampak to, da ne ve, kaj bi bil, tič ali miš.

  • romy 16:44 26.maj 2015.

    kam gre ta svet,prosim dovolj klobasic,dajte več novic za PRAVE moške

  • Avatar Zala
    Zala 17:26 26.maj 2015.

    Gospodič ali gospodična ali karkoli že je, naj se najprej odloči kaj bo. Če je bil še lani z brado in brki zanimiv v ženskih oblačilih je to letos "pase".

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 20:45 26.maj 2015.

    Avstrijci so še zmer zelo navezani na vero ipd. Tko da čudno mi ni je pa res da vseen to ni lepo od njih. Ko rabijo šov te ponucajo, ko pa ti rabiš njih ti pa obrnejo hrbet.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.