Slovenija /slovenija/crna-kronika
64 ogledov

Črna nedelja za motoriste

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • kmetek 20:39 09.junij 2013.

    točno tako se to dogaja......v 99% so si sami krivi....naj gredo znoraj CPP omejitev ali max 10% čez, ne pa 50% ali več, potem pa stokajo....še premalo jih umira zgleda.

  • Trovlak 20:47 09.junij 2013.

    Če je motoristom prav ali ne, se moram strinjati. Žal je tako, da zaradi nekaj izjem potem na "ugledu" trpijo vsi lastniki dvokolesnikov z motorjem, ampak skrb vzbujajoče je ravno to, da izjeme niso več izjeme ampak že kar večinski ...prikaži več del. Izjeme so prej tiste, ki vozijo po pravilih. Zima je bila predolga, pomlad je muhasta in po mojem občutku, takoj, ko bo pritisnilo kontantno lepo vreme, se bo motoristom utrgalo in bodo porušili "rekord" lanskoletnih smrtnih žrtev.

  • becar 20:26 09.junij 2013.

    Moj namen ni komentirati dotične nesreče, bi pa povedal, da sem danes na cesti od Ilirske Bistrice proti Postojni videl takšne stvari, da me je groza še kdaj na to cesto. Če rečem na desetine je premalo, skoraj na stotine ...prikaži več motoristov je prehitevalo čez polno črto, čez križišča, v naselju, v škarje, po 100 km/h skozi naselje, sicer 150 km/h ali več.Žal nisem videl niti enega, ki bi vozil po predpisih. Kaj takega še nisem doživel, izpit imam 15 let. Kje so tu policisti, kaj je s preventivo? Kot da bi se folku totalno odpeljalo...Pridem na avtocesto, prehitevam 130 nekoga, ki vozi 100, motorist pa švigne vmes med obema. Narobe svet. Čudim se, da ni več žrtev. In takšni, ki jih je po mojem opažanju velika večina, naj ne govorijo, da so ogroženi v prometu. Pripelje model 200 na 90 omejitev in pol se žali, da ga je nekdo izsilil...

  • ales1919 21:02 09.junij 2013.

    večina ljudi tako ali tako vedno najprej krivi motorista za nesrečo, ampak naj tisti, ki naredijo letno okoli 20 000 km in več povedo kakšno je stanje na naših cestah, kako vozijo ljudje, kolikokrat zakleješ in noriš v avtu ob ...prikaži več neverjetnih napakah ostalih...druga stvar, če ti z stranskim ogledalom zadaneš ob drug avtomobil, je škoda minimalna, če zadaneš motorista...odločajo malenkosti... sam naredim okoli 20 000 km letno z avtomobilom, zadnje pol leta tudi nekaj z motorjem...nisem dobil še nobene kazni za prehitro vožnjo...torej ne pišem to kot nek brezglavi divjak, kot nas vi večinoma imenujete, pa se mi skoraj vsakodnevno dogaja, da se rešujem pred nesrečam, z avtom ali motorjem... verjetno ste opazili tudi, da danes že skoraj večina uporablja odsevne jopiče... le zakaj...

  • sprehajalec 21:44 09.junij 2013.

    Niso si sami krivi. Zatajilo je šolstvo, socialna služba inšpektor za varstvo kaj vem česa že. Minister naj odstopi, pa bo varneje, po tem principu deluje Slovencelnija že 20 let. Slovencelj si ni nikoli sam kriv. Pobrat motorje, ...prikaži več ker glave niso zrele za kubike. Razen, če ni v interesu Slovencelnije, da je čim več mrtvih na cestah, ker s tem bo brezposelnost manjša.

  • becar 21:21 09.junij 2013.

    Ne vem, kje vi vidite odsevne jopiče, danes ga ni imel niti eden, pa sem motoristov videl preko 100 gotovo. Pa vendar ni problem v jopičih. Se strinjam, tudi vozniki avtomobilov so vredni graje, ampak kar pa delajo motoristi, se ...prikaži več pa ne more primerjat. Jaz bi vzrok pripisal večji zmogljivosti motorjev napram avtomobilom in potem posledično vratolomna prehitevanja, večji pospeški, prehitevanje za vsako ceno...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.