Svet
177 ogledov

"Črnuh" naj se prepove tudi med črnci

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • ac-dc 17:09 04.september 2013.

    What's up niger? bo tudi prepovedan?

  • zztop 20:58 04.september 2013.

    Ja seveda, Amerika. Pri nas je isto sranje. Če ti cigo jeb. mater je vse v redu, če pa ti njemu, si nestrpen in še te lahk toži. Mi plačamo elektriko unim ni treba, mi plačamo vodo, unim ni potrebno, ...prikaži več mi mormo sortirat odpadke (če ne si kažnjen) in plačat odvoz odpadkov, uni lahk mečejo in serjejo kje hočjo, mi mormo registrirat avte, uni jih nimajo. Mislim halo? Mi mormo delat oni dobijo neke doklade še k socialcu itd. .... Evo, Amerika je šit, Slovenija pa šit na kvadrat, in tako naprej .. .. zdej pa navijat za naše , ajd.

  • dare326 23:02 04.oktober 2019.

    Izraz Niger so si izmislili židovski trgovci s sužnji, ki so tudi izumili famozni trgovalni trikotnik. Iz Brazilije so v Evropo izvažali sladkor, z izkupičkom kupovali orožje in ga v zahodni Afriki menjali za sužnje, ki so jih nalovili lokalni ...prikaži več kralji. Sužnje so zatem prodajali od Brazilije do Jamajke. Židovski trgovci so s 16 ladjami zvozili v j. Ameriko in Karibe okoli 350.000 sužnjev. Belci niso imeli nič s tem, dokler to ni postal utečen židovski posel.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.