Avto /avto/testi
251 ogledov

Dajejo vam vedno manj (zvoka)

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • rewel 10:45 16.januar 2024.

    Če komentiram še članek. Odlično, da se o tem piše! Volvo ima tri nivoje audio sistema: osnovni (Performance), srednji (High Performance) in visoki (Premium). In načeloma se da dobiti vse njihove avte z vsemi nivoji audio sistemov. Očitno so na ...prikaži več testu imeli V40 z osnovnim in XC90 z visokim.

  • rewel 00:34 16.januar 2024.

    Sicer je gospod zelo korekten, s kvalitetno in dejansko zelo ugodno storitvijo. Drugo vozilo sem imel pri njih.

  • rewel 00:30 16.januar 2024.

    ... ker sem vedel, da bo to potrebno, če bomo kupili kaj drugega kot Volvota. Najprej je bil presenečen, da tako dobro igra. Takoj je rekel, da ima woofer ... Ampak ga nima :-) Ja, tako dober zvok je. No, ...prikaži več njegov odgovor je bil, da 1500 - 2000 EUR. To je bilo leta 2023.

  • rewel 00:27 16.januar 2024.

    Ne strinjam se z mojstrom, da imajo VW najboljšo serijsko vgradnjo. Po mojih izkušnjah so to Volvo avti s srednjim ali višjim rangom opreme - High Performance ali Premium. Razlog, da mojster tega ne ve, je v tem, da smo ...prikaži večo lastniki Volvotov zadovoljni oz. zelo zadovoljni z zvokom in ne prihajamo do mojstrov. Tako mojstri Volvo serijskega zvoka enostavno ne poznajo. Dejansko sem bil pri tem gospodu z mojim V50, ker me je zanimalo, koliko bi stala nadgradnja enega VW ali škode, da bi bil zvok enak.

  • blueone 11:56 19.februar 2016.

    a je to reklama za avtoakustiko

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.