Slovenija /slovenija/komentarji-in-kolumne
83 ogledov

Dan kasneje: kot da se ni nič zgodilo

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žurnalček 19:05 03.avgust 2016.

    Jaz tudi vsako uro slišim zavijanje siren , pa ne gredo na prometne nesreče. A zdaj se bom pa jaz sekiral, ker je en fuzbaler mislil , da je Boga ujel za jajca , ker mu je fuzbal omogočil ...prikaži večl nakup avta in standard , ki ni bil ravno rezultat njegove glave ampak nog. Tudi ne nesreča ampak karambol, so mu omogočile noge in ne glava , mu pač ni delovala , nisem mu 'pa jaz kriv , niti ti , v stvari nobeden , ampak edino sam !

  • Žurnalček 19:06 03.avgust 2016.

    Članek je pa za kozlat , zato ker to ni PROMETNA NESREČA ampak samomor z avtomobilom !

  • marabunta 15:28 08.avgust 2016.

    nobena kazen ne zaleže, če je glava prazna in ne razmišlja, ko je v avtu.....taki neodgovorni vozniki so pa itak potencialni morilci, ker s svojimi dejanji ogrožajo življenja drugih.....

  • Ivo 21:29 12.avgust 2016.

    Dragi starši, ki berete te vrstice, če se vam še ni zgodilo, se vam tudi ne bo, da bi otroka izgubili na ta način. Če ste prebrali, vas ta tema že dovolj zanima in boste vplivali na svoje otroke pozitivno, ...prikaži več če ste prebrali, ker vas tema zanima, se vam je verjetno že zgodilo in berete iz tega razloga. Poanta: VI in nihče drug, dragi starši ste odgovorni za to kaj boste o prometu povedali in naučili svoje otroke. Do 14. leta starosti, kasneje nimate več vpliva.

  • smejka 19:53 03.avgust 2016.

    ...in mirno oddivjaš z avtom!? Žal, take plehke duše so tudi med nami.Žurnalček...ali ste še otročje mlad ali pa brez vesti.In še...samomor pomeni, da ubiješ sebe...ne druge.To o denarju je pa že druga pesem.

  • smejka 18:00 03.avgust 2016.

    Članek,ki bi ga mogel vsako jutro pred odhodom od doma prebrati vsak.In vsak dan, preden ležemo spat.V tem trenutku slišim zavijanje siren.Kam?Zakaj?Jim bo uspelo?Kdo?Ta vprašanja so se mi porodila hipoma.V mislih preletim kje so moji najdražji- in se oddahnem.Sebično, a ...prikaži več resnično.Torej kako najti rešitev?Zgled- ta bi že veliko pripomogel.Misel, da se po cesti vozijo samo nam najdražji(te vendarle hočemo očuvati).Najbolj sovražim dejstvo, da povsod naletim na mnenje, da so za vse krivi policisti.Ker so me ujeli neprivezanega, pijanega, prehitrega!?Če upoštevamo predpise, razmere in zdravo pamet, ne plačamo kazni.In kar je najvažnejše, ne plačamo z življenjem.Danes objokujemo smrt mladih fantov.Slišim: mladost-norost, usoda, se zgodi...NI RES! Priznajmo, da je bila to napaka.Napaka,ki je preveč vzela.Napaka, ki si je ne smemo dovoliti.Nikoli!Imejmo se toliko radi, da vozimo po pameti.Da pridemo na cilj, danes in vedno znova, pa čeprav kakšno minuto kasneje.Le tako se bomo lah

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.