Slovenija
6897 ogledov

Dars do poletja z novim sistemom za merjenje hitrosti

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žurnalček 14:19 22.oktober 2017.

    Dars je raspisal natečaj za najcemejšega ponudnika !!!! Ej vi tam gor v zarjaveli bajti ,a se zavedate , da ena nesreča stane 100.000 € in več , lahko vam pa tudi tunel zgori , vi boste sedaj čakali pol ...prikaži več leta za razliko v ceni 200.000 € ! Po zakonu o skrbnem gospodarjenju , ste zreli za takošnjo odstavitev !! MB in CE pa šibajo po tem delu , da mi je nerodno ,ker padajo tako mimo mene , kot da jaz ne znam voziti !

  • Avatar čavez
    čavez 19:01 22.oktober 2017.

    Žurnalček se mi je zdel da na mitnicah vidim idiota ki teče pred avtomobilom na vrvici pa nisem vedu da si to ti.

  • Avatar čavez
    čavez 21:17 21.oktober 2017.

    V vseh brošurah piše da je na naših avtocestah omejitev 130km na uro prosim da mi to tudi omogočite ne pa da porivam avto čez tunele nadvoze in ne vem kje še luzerji.

    • zdrej 09:41 22.oktober 2017.

      Saj v Nemčiji hitrost na AC ni omejena, pa imaš ogromno omejitev na 120 ali pa še včasih nižje. Torej so tudi tam luzerji?

    • Žurnalček 14:14 22.oktober 2017.

      Čavez , a morajo res vsi vedeti kolk si bl--e sav ! Ti bi v tunelu , katerega podlago nikoli ne izspere dež , vseh nabranih masti in olj , povrh vsega še po takšni mokri podlagi vozil 130 !!!!!! ...prikaži več! Vrni voznišo , bolje zate , še bolje za nas !

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 10:30 22.oktober 2017.

    Vam se sploh ne gre za življenja državljanov! Vam je glavna skrb kako nakasirati največ denarja!! Avtoceste so nepretočne čaka se v kolonah zaradi zapor se pa nemoteno kasira za AC pa čeravno se vozimo po njih po polžje!! Sram ...prikaži več me je,da sem državljan države v kateri se pod izgovorom varnosti KRADE denar poštenim DAVLOPLAČEVALCEM!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.