Avto
43 ogledov

Darsovo reševanje stane najmanj 500 evrov

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • crvit 09:34 01.februar 2014.

    Aja mene bodo oglobili a gospode z DARSA ki ne opravijo svojega dela pa ne naj bodo ceste splužene posipane pa ne bo nobenih problemov in tudi drevje naj požagjao ob cestah jaz nisem kriv če drevo pade čez cesto.

  • depresija 09:43 01.februar 2014.

    Ti raj poskrb za zimske gume in prilagodi vožnjo zimskim razmeram, ne pa pričakovat, da bojo ceste take, kot sredi julija! PS: kdo pa prav, da si TI kriv, da drevo pade na cesto?!

  • crvit 11:00 01.februar 2014.

    @depresija če te kaj zanima imam zimske gume in vozim po predpisih in tudi prilagodim se razmeram na cesti dragi moj virtualni prijatelj ne pričakujem ceste kot junija ampak zgleda da je zima zopet presenetila plužne službe kot vsako ...prikaži več leto.Upam da te nisem užalil in da slučajno nisi v kaki od teh služb ki skrbijo za ceste.

  • pacioti 11:12 01.februar 2014.

    Ja,očitno da je DARS pri takih stvareh ki jim polne blagajno zelo učinkovit,za očistit ceste pa ne.Čudno je vse to,ali se motim

  • maresem 16:13 01.februar 2014.

    Bo kar držalo!

  • Maxximus 17:30 01.februar 2014.

    Da vas sram ni večino tu gor in na podobnih portakih...pluvat po drugih znate vedno...sami ste pa na vseh področjih itak sami supermeni...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.