Slovenija
19 ogledov

Davek tudi umrlim

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • EuroA4 10:31 18.februar 2014.

    Sej ne rabijo možganov, dokler so ovce za strišt jih bojo strigli, ko bojo pa ovce pršle k pameti, bo sprememba... prej se ne bo nič spremenilo...

  • dd 10:47 18.februar 2014.

    Totalna neučinkovitost. Jaz sem že 2x klicala, naj popravijo napačne podatke, pa so še zdaj nepravilni. Še slabše, zdaj imam celo napisano, da imam v hiši 2 poslovna prostora. Le kje za vraga pa sta? Jaz jih še nisem ...prikaži več videla.IN ja, delavnica bo samo v LJ, kot da drugi spet ne obstjamo.

  • mrki 07:37 18.februar 2014.

    tole GURSOVO - bando pognat vso na cesto pa naj tam fehtajo!! Zagonili so 20 miljonov pa so evidence u ku...u , zdej pa hočjo da sami spedenamo podatke !! BRAVO - sej ni čudno da pri taki javni upravi ...prikaži večvi država drvi u ku..c !!!! Največja bedarija pa je da nekdo ni napisal številke stanovanja na naslovu kjer stanuje , je pa lastnik stanovanja in je dobil davek po 0,50 % - le kje imajo možgane ???

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.