Slovenija
69 ogledov

Dejan Židan je pri pogostitvah med najbolj razsipnimi

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • umetnik123 14:40 05.september 2015.

    Lahko je biti požrešen na državne stroške, na TV pa gobezdati o varčevanju !

  • Koka 14:45 05.september 2015.

    Viceprvak v mlatenju prazne slame, takoj za Karlijem ! Pa kje mi najdemo take tipe ???

  • marabunta 14:47 05.september 2015.

    nič lažjega kot trošiti tuj denar....če bi šlo iz njihovega žepa, si ne bi privoščili niti sendviča z mortadelo, banda zapravljiva, nam pa na vseh koncih trobijo o varčevanju in kriznih časih....vsi isti, vsi dvolični in požrešni, ko gre za njihovo rit

  • McClain 15:09 05.september 2015.

    Zidanu zgleda, da je od teh 57.000 evrov vecino sam pojedel

  • valerijakregar 15:38 05.september 2015.

    če ga dobro pogledate lahko vidite, da je vsega porabil zase............

  • valerijakregar 15:41 05.september 2015.

    sorry , prepozno videla tvoj komentar identičen mojemu.se strinjam.

  • Žvižgač 15:48 05.september 2015.

    Je pa prekmurski lakotnik socialen in si s socialno ministrico (samovšečno nesposobno nakladačico ko je on sam) lastita zasluge za socialo. Je pa že dolgo znano, da pujsek pride ob delovnikih za 4 ure na ministrstvo potem pa preostanek dneva ...prikaži več preživi na otvoritvah kmečkih turizmov, prireditev, ko pa tega ni na programu pa preostanek delovnika pomalca na proračunskih sredstvih. Pujsa iz dežele pujsev ni lahko naučiti novih navad. Dober tek prase za v klobase.

  • Papaja Popi 15:49 05.september 2015.

    Lahko se sprejme tisoč fiskalnih zakonov pa bo vedno enako.In to velja za vse vlade, katerekoli barve.Lopovi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • macola 22:49 05.september 2015.

    Ja, pa smo res še v socializmu! Zbrisan, ker sem primerjal nesposobnega oblastnika z eno živalco, ki rada je in se redi! Bom pa lepo napisal....kot ostali, nezbrisani....poanta je pa ista.....Židan je pojedel večino od slabih 60.000€!....slika to dokazuje! Dodal ...prikaži več sem pa samo še to, da se ukvarja z nordijsko hojo, ki pa mu očitno škodi....

  • Tadej Tomašič 01:09 06.september 2015.

    pujsa Pepa

  • s.i.k. 15:34 05.september 2015.

    . hudo me Zanima Videt seznam Vseh teh Reprezentančnih Potreb

  • s.i.k. 15:39 05.september 2015.

    . ker namreč vem, da morajo prejemniki izredne soc.Pomoči predložit vse račune Za KAJ Točno so denar porabili. ??ZAKAJ bi ne smeli videt Telih Računov

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.