Slovenija
57 ogledov

Delavci preprečili rubež upnikov

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • bobr 14:27 06.junij 2012.

    Delavci Primorja!Okupirajte firmo in ne dovolite nikomur vstopa dokler vam ne poplačajo dolgov!Ljudje vas bomo podprli!Zaprite se v firmo, mi vam prinesemo hrano!!tako so naredili v ameriki:http://www.youtube.com/watch?v=6gwWcdWp7qA

  • mirko 14:27 06.junij 2012.

    V tem primeru se nadzorno vidi kako je naša sodna veja oblasti skorumpirana. Za nastali položaj v slovenskem gospodarstvu imajo sodišča levji delež krivde in na konec koncev se še pa lepo živijo na račun davkoplačevalcev. Absurd.

  • 1111 14:53 06.junij 2012.

    ....ne samo v tem primeru...zato je gologlavček postavu svoje...ampak slovenski narod, je še zmeraj beebeebee

  • mirko 17:13 06.junij 2012.

    Z sodno vejo oblasti nima Janša popolnoma nič. Tam notri je leglo njegovih sovražnikov (večina je neslovencev).

  • pepe 14:58 06.junij 2012.

    Vlada, inšpekcije, sodstvo = gnoj od gnoja ! Tudi moja firma je šla v stečaj, pa ne zaradi mojih mahinacij, temveč krize (upada prometa). Vse delavce sem poplačal 100%. Epilog, bil sem kaznovan !? Če bi ostal dolžan delavcem, bi ...prikaži veči bilo vse OK. Serem na tako državo, ponosen sem na to kaj sem storil. Kot kaže so moje moralne vrednote zgrešene za ta pokvarjen čas.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.