Magazin /magazin/film-glasba-tv
83 ogledov

"Denis dokaz, da pri nas vedno zmaga hinavščina"

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • fazko 11:18 14.december 2014.

    Ta šov je res prikazal hinavščino vendar treba je vedet da denis je tako daleč prišel s svojo pametjo in dokazoval se je z delom naredil ni nič takega česar bi se lahko sramoval razen tistega kar je nekaterim zmagovalcem ...prikaži več obljubil in potem zanikal.To zmago bi si najbolj zaslužil leon ki pa je verjetno namenoma proti mateju v dvoboju izgubil.Darinka si pa finala sploh na noben način ni zaslužila kajti igrala je na svojo tragedijo katero so tudi njeni domači pogrevali čeprav so jo prijavili v šov z namenom da na to pozabi in se ustali nazaj in hrani spomin ter njeno obnašanje do sotekmovalcev.

  • Avatar čavez
    čavez 11:00 14.december 2014.

    Govedo hinavsko najbolje da se zakoplješ v gnoj katerega si kidal.

  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 11:14 14.december 2014.

    Tale bunka stereoidna je za bruhat.Me zanima če bo tale hinavecplačal pomagačem,po mojem ne.Naj ga raje testirajo na prepovedane supstance.

  • Avatar Syn
    Syn 11:49 14.december 2014.

    Pa kdo gleda to razen tistih, ki nimajo svojega življenja?? Ko vidim to na TV, dobim ošpice.

  • patrijarh 11:36 14.december 2014.

    Ne sodi po sebi

  • patrijarh 11:37 14.december 2014.

    I.D.I.O.T.

  • patrijarh 11:38 14.december 2014.

    Janez umiri konje,saj obstajajo še drugi programi.

  • Janez_53 12:31 14.december 2014.

    Se boš že moral strinjati s tem, da izrazim svoje mnenje. In moji konji so mirni! Seveda pa gledam tudi druge programe.

  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 16:47 14.december 2014.

    uaa uaaa kako si me užalil,bunka omejena.

  • Matthew9987 18:14 14.december 2014.

    Ful legenda si pa ti, ki komentiras na Zurnal24.si

  • 4krogci 12:27 14.december 2014.

    Kmetija slavnih je bila poden podnov in nisem mislil, da gre lahko še nižje dokler nisem videl Kmetije nov začetek!In sedaj bodo uničili še Bar, ki je bil v prejšnih sezonah verjetno še med bolšimi resničnostnimi šovi v slo!!

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 14:12 14.december 2014.

    In zdj bo 50 000 dobil z svojo podkupljivostjo in korupcijo? Res lep zgled daje našim otrokom k gledajo to.

  • dragec 17:36 14.december 2014.

    Denis, včlani se v SDS in takoj za stranko prispevaj 5000 EUR. Tvoji gledalci, člani SDS iz Lenarta na čelu z Breznikom

  • Janez_53 11:35 14.december 2014.

    Vso grajo si zasluži tudi namerno povzročen požar in namerno uničenje stvari, ravno tako pa odvzem ključa kleti, kjer je bila shranjena hrana!!! Miši so uničevale zaklenjeno hrano, ljudje so pa stradali??? Kaj si naj misli človek o avtorju tega ...prikaži več projekta in njegovih pomočnikih??? Le to, da zaničujete in omalovažujete delo na kmetiji!!! Kakšno sliko si ustvari mladina o delu na kmetiji??? Popolnoma zgrešen in nedodelan koncept se vidi tudi v tem, da ste venomer spreminjali pravila!!! Tekmovalci niso bili v enakopravnem položaju, ker so nekateri prihajali pozneje. Popoln polom pa je bil način izločanja s "poroto", ki je bila zelo pristransko sestavljena! In če je bil vaš cilj prikazati glumaštvo, pretvarjanje, zahrbtnost, krajo, egoizem, dvoličnost, spletkarstvo, lažnjivost in koruptivnost kot vrednote, ki v Sloveniji edine kaj veljalo, vam je z izbiro zmagovalca to v celoti uspelo! Srčno upam, da na to niste ponosni!

  • Janez_53 11:30 14.december 2014.

    Moje osebno mnenje o Kmetiji: Že dolgo nisem gledal tako slabo zamišljene oddaje! V uvodu je bilo povedano, da se dogajanje na kmetiji seli sto let v preteklost. In potem se pojavi "gospoda", ki NE SME DELATI!!! Ste se zmotili ...prikaži več in ubožno kmetijo zamenjali za graščino??? Na kmetih NI BILO gospode!!! Običajno je bil najbolj delaven gospodar (po vaše GLAVA!!!), katerega beseda je bila zakon! Tu so se pa ljudje kar sprehajali in poležavali, če jim ni bilo do dela in gospodar jih ni mogel prisiliti, da opravijo dodeljeno nalogo! Posebna "cvetka" pa je bil mentor, ki je po mojem mnenju bil popolnoma nedorasel nalogi! Očitno ni poznal delovanja kmetije, saj je dajal nejasna, polovična in včasih neumna navodila. Kje pri hudiču pa je kdo videl, da se na polju vsake pol ure prestavlja strašilo??? In vinska trta se običajno sadi konec aprila ali v začetku maja! Pa gradnja "bazena" za prašiče??? Vso grajo si zasluži tudi namerno povzročen požar in namerno uničenje stvari, ravno tako pa odvzem ključ

  • Janez_53 11:34 14.december 2014.

    Moje osebno mnenje o Kmetiji: Že dolgo nisem gledal tako slabo zamišljene oddaje! V uvodu je bilo povedano, da se dogajanje na kmetiji seli sto let v preteklost. In potem se pojavi "gospoda", ki NE SME DELATI!!! Ste se zmotili ...prikaži več in ubožno kmetijo zamenjali za graščino??? Na kmetih NI BILO gospode!!! Običajno je bil najbolj delaven gospodar (po vaše GLAVA!!!), katerega beseda je bila zakon! Tu so se pa ljudje kar sprehajali in poležavali, če jim ni bilo do dela in gospodar jih ni mogel prisiliti, da opravijo dodeljeno nalogo! Posebna "cvetka" pa je bil mentor, ki je po mojem mnenju bil popolnoma nedorasel nalogi! Očitno ni poznal delovanja kmetije, saj je dajal nejasna, polovična in včasih neumna navodila. Kje pri hudiču pa je kdo videl, da se na polju vsake pol ure prestavlja strašilo??? In vinska trta se običajno sadi konec aprila ali v začetku maja! Pa gradnja "bazena" za prašiče??? Vso grajo si zasluži tudi namerno povzročen požar in namerno uničenje stvari, ravno tako pa odvzem ključ

  • kwakwa 12:09 14.december 2014.

    Dobro se vidi razlika med vrhunsko in tretjerazredno televizijo. V Gostilni je zmagal odličen človek in kuhar v Kmetiji pa poden od človeka.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.