Magazin /magazin/bizarno
47 ogledov

Deset najbolj motečih na plaži

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mima-šiš 08:51 07.avgust 2015.

    STari, pa sej ti si tudi jugić, ali misliš da te ima Avstrijc in Švab za svernjaka. Ti si balkanec stari moj, vtepi si to v glavo. Ni važno kaj ti misliš o sebi - važno je to kar si ...prikaži več drugi mislijo o tebi. Mene nič ne moti na plaži, mogoče malo neutrudljivo kričanje majhnih otrok vendar se še na to navadim. Relaks stari relaks.

  • miho 10:28 07.avgust 2015.

    Saj migam celo leto, ampak ne v morju :) Igrati odbojko na mivki ob morski obali je posebno doživetje, pa plavanje v morju je še poseben užitek, ker v slani vodi se da še dlje plavati kot v bazenu (kjer ...prikaži več že itak preplavam cel bazen po dolgem tja in nazaj 3x če je treba), pa tečem tudi in kolesarim vse leto - zrak ob morju pa je za to še posebno prikladen, ker ni toliko prometa, pa tudi vročina ni tako neznosna kot na celini...

  • YaKo 00:37 07.avgust 2015.

    Kadilci, vedno veter nese dim v napačno smer, potem pa še ogorek zatlačijo v pesek.

  • Danijela Vrečič 18:45 06.avgust 2015.

    Glasne makaronarje, k jih res težko poslušam in ne znajo bit tih 5 sekund...

  • Avatar čavez
    čavez 21:09 06.avgust 2015.

    Vse pa še kakšnega bi dodal.

  • McClain 07:14 07.avgust 2015.

    ja, ta z dimom v glavo je najhujsa!! Vse ostalo pac sodi na plazo.

  • mima-šiš 08:47 07.avgust 2015.

    Zakaj pa ne migaš telesno celo leto? Kaj je tvoj izgovor? Če celo leto presediš in potem tistih 7 dni migaš na dopustu - je to miganje na nivoju sprehoda. Vzemi se v roke in nič več izgovorov.

  • vzev 10:42 07.avgust 2015.

    Pes ne sodi na plažo.

  • JohnSmith30699 11:54 07.avgust 2015.

    aja a res?!?! Zakaj pa ne?!?! Skoraj vsak pes je bolj čist kot otroci! Otrok se poserje pa ščije kjer mu paše, psa pa lahko nadziraš in ne bo sral in scal v vodi! Pri so zakon!!!

  • JohnSmith30699 11:54 07.avgust 2015.

    *psi

  • vzev 11:56 07.avgust 2015.

    Pride pa iz vode in otrese vse vodo po meni. Podira otroke..., se zažene proti tebe pa sploh ne veš ali se ga moraš bati ali se bo pa sam igral...

  • puksicd 12:00 07.avgust 2015.

    JohnSmith30699: hahaha, bebavec zabiti zoofilski. S svojim nagnusnim cuckom posiljuješ vse okrog sebe vsepovsod, zdaj pa še nabijaš tukaj in poveličuješ ta nagnusna bitja. Zame si odpadek, tako kot tvoj nagravžni pes.

  • radsemastimzmesom 14:36 07.avgust 2015.

    To je napisal Cristiano Ronaldo.

  • vzev 10:42 07.avgust 2015.

    Zakaj pa sploh rinete v tisto največjo gnečo. Jaz rajši grem malo vstran od glavne obale in imam tam potem lep mir.

  • smejka 12:48 07.avgust 2015.

    Kot prvo bi rekla,da se mora vsak sam vprašati kaj ga moti in s čim lahko moti drugega-"važno je pospravljanje pri sebi." in tako lahko iščemo primernejši prostor.-mene ne motijo toliko psi,bolj njihovi "slabi" lastniki-bolj kot kadilci oz.kajenje,puščanje ...prikaži več ogorkov povsod-puščanje smeti kjerkoli in tudi človeški iztrebki kjerkoli

  • JohnSmith30699 08:10 07.avgust 2015.

    kot so že pred mano napisali manjkajo najbolj tečni:-KADILCI !!!-titi, ki za sabo ne pospravijo in pustijo svinjarijo-ITALIJANI-jugiči - pač brez kulture na splošnossiz te liste bi pa definitivno umaknil točko 8, ker je to eden ...prikaži več od razlogov da se mi sploh da na plažo ! Imam občutek da je tole spisala ena študentka, ki ni ravno samozavestna...

  • miho 08:13 07.avgust 2015.

    Potem pa bolje, da jaz ne grem več na morje, ker jaz hodim na dopust, da se razmigam (telesno), ne pa, da nadaljujem svoje sedeče življenje, kakršnega imam v pisarni. Tisti, ki se razgibavajo, mene še najmanj motijo, ker, ko ...prikaži več jih gledam, dobim še sam motivacijo za miganje. Najbolj me motijo kadilci. O jugičih pa ne bi, ker na Hrvaškem Hrvatje niso jugiči, ampak domačini, BiH in severni del Srbije sta pa v Dalmaciji že severni državi (rad pa imam njihove čevapčiče - mljask!)...

  • onyxx 10:40 07.avgust 2015.

    najbolj arogantni so lastniki psov, zato hodim le na plaže, kjer so prepovedani...osebno bi prepovedal pse na vseh plažah

  • stanekos 13:32 07.avgust 2015.

    Največ imajo čez pse za povedat kakšne familije s podeželja, ki imajo svojega privezanega na meter dolgem in prav toliko debelem štriku. Pridejo na plažo in mislijo, da so boga za jaj.ca prijel in jim ful dogaja. Otroci tulijo, da ...prikaži več bi sladoled, mat tečna, ker smrkavci težijo nonstop, dec pa nč ne pomaga, ker žuli ta peti topel pir. In ko gredo s plaže, ostane za njimi hirošima v malem...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.