Slovenija
22 ogledov

Dinner in the Sky: Imata bon, a ga ne moreta koristiti

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Dixon 08:25 26.oktober 2016.

    Evo, zurnal zrihtal podaljšanje bonov. Bravo novinarji!

  • Gigiiinjo 11:16 24.oktober 2016.

    slovenija resnično postaja dežela jokic. za vsako pizarijo v medije

  • Avatar skeptik
    skeptik 12:47 24.oktober 2016.

    to so s strani konkurence naročeni članki.... Podlo

  • asmas 12:50 24.oktober 2016.

    ni res,samo če obljubijo neko storitev potem naj obljubo izpolnijo.Vidim in opažam pa ,da se razne take "nategancije"dogajajo v Sloveniji,ko pa jih povprašaš po dobitku oz neki nagradi so pa takoj nedosegljivi ali pa je organizator neka tuja (avstrijkska,nemška...) družba.kasirat ...prikaži več znamo vsi,ko pa pride dan poplačila pa "mi nismo pravi naslov.."spoštovani ! obrnite se na švicarsko podružnico".Poznam take fore zato sem en tistih ,ki na te nategancije ne pada.Ko bo slovenistan ugotovil,da svoj krvavo prislužen denar meče raznim tujim oderuhom,potem takih novic ne bomo brali več

  • Pepe007 12:54 24.oktober 2016.

    Saj je bila obljuba izpolnjena, samo nekdo v tistem roku ni želel (oziroma reče "ni mogel") priti.

  • asmas 06:17 25.oktober 2016.

    Ok kaj pa potem sitnarijo.Če je krivda njena naj bo tiho.Tudi jaz sem že večkrat zamudil kakšno priložnost pa tega nisem posredoval rumenemu tisku.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.