Svet
11 ogledov

DNK razrešil uganko

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • tipi-topi 09:33 25.oktober 2013.

    Ne vem, kako plačati za njihova oblačila. Zato jih pošiljam v šolo umazane in brez čevljev ter obleke. Poglejte me, poglejte, kako umazana sem."in zakaj ima potem toliko otrok?

  • Žurnalček 10:13 25.oktober 2013.

    Evo rešitev za ciganski problem. Albino gen in zdravo !

  • Minerva 11:38 25.oktober 2013.

    Podpišem! Za takoi menovane Rome na vsak način pa tudi za premnoge nerome, ki imajo otrok kolikor jih bog da, doklade jim pa mi davkoplačevalci plačujemo. 5 otrok = 1.250,00 eur otroškega dodatka!!!??? na mesec x 12 itd. Davkoplačevalci ...prikaži več vseh dežel spametujete se že! Pa pribijte minuse praznoglavci hlapčevski.

  • Avatar mike1968
    mike1968 12:01 25.oktober 2013.

    samo upam, da je ne dajo nazaj..bolje ji bo, če jo dajo posvojiti

  • mph 12:46 25.oktober 2013.

    Prazne glave najdeš pri vseh ne glede na nacijo, tudi naše narodnosti. Tukaj ne delam razlik. To bi poudaril, preden kdo začne štepat minuse na zgrešeni osnovi.

  • privat 22:34 26.oktober 2013.

    kje so zagovorniki romov in takega razmišljanja??

  • mph 11:24 25.oktober 2013.

    Zaradi prazne glave. Največji problem pa je, da za odpret domačo tovarno otrok rabimo samo dve prazni glavi. Meni se smilijo samo otroci, ki niso nič krivi, takšne stvore pa bi morali prisilno sterilizirat ali pa jih za ponovno nosečnost dosmrtno zapret.

  • Avatar mike1968
    mike1968 12:01 25.oktober 2013.

    samo upam, da je ne dajo nazaj..bolje ji bo, če jo dajo posvojiti

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.