Slovenija
217 ogledov

Domači le poceni podizvajalci

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • rogixl 08:01 19.november 2013.

    Po mojem za takšno situacijo niso krive banke. Mislim da so prav gradbinci glavni krivci za propad bank. Ne vem kdo jim bo še dal garancije.

  • rogixl 08:01 19.november 2013.

    Po mojem za takšno situacijo niso krive banke. Mislim da so prav gradbinci glavni krivci za propad bank. Ne vem kdo jim bo še dal garancije.

  • Avatar čavez
    čavez 08:28 19.november 2013.

    Slovenija je prodana samo da tega mi še ne vemo.

  • Specijalec 09:00 19.november 2013.

    Vse bralce naprošam, da članek preberejo in kritično ocenijo, ne verjeti vsemu! Če bi bili naši gradbinci in projekti tako dobri, bi se sigurno našla banka, ki bi jim dala garancijo/posojilo ipd. V sloveniji nimamo samo državnih bank ampak tudi ...prikaži več tuje in te so v "dobri kondiciji" in lahko financirajo podjetja. Ampak problem je ker so naši gradbinci vsi zapufani do amena in vsi bi se radi še kar naprej zadolževali...kdo bo pa plačal kredite?/garancije če so že zdaj "zapufani do amena vsi" to je treba naše gradbince vprašati?! Ljudje ne verjamite vsemu kar pišejo po medijih, nobena banka ne bo dala denarja firmi, ki ga ne more vrniti to je ves point ampak naši gradbeniki ne razumejo, da morajo naprej poplačati dolgove nato pa si izposojati denar...najlažje je vzeti denar pa firmo poslati v stečaj! Pa še nekaj, ko vsi govorijo da banke ne dajejo denarja...v EU je prost pretok kapitala tako, da gre lahko vsak v Avstrijo, Nemčijo. Italijo itd. na njihove banke po denar, če so naši gradbinci

  • varan 20:45 18.november 2013.

    Tako je, ker vladajo podeželski podjetniki, palirji in skladiščniki. To je točno njihov nivo, da za lastno majhno korist v korist tujca nategujejo svoje rojake, ko jim jih zmanjka gredo malo na jug po prehodno delovno silo.

  • Specijalec 09:02 19.november 2013.

    in njihovi projekti dobri bodo takoj dobili denar! Zakaj noben noče v tujino?-zato, ker vedo, da so firme zanič prav tako pa projekti in ne bodo dobili denarja! TA ČLANEK JE LAŽNA PROPAGANDA!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.