Šport /sport/kosarka
14450 ogledov

Dončić ni skrival grdega početja: "On je to počel v Houstonu, zato sem ..."

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Caminos 13:05 08.april 2024.

    Ne razumem zakaj eni berete kar vam ni všeč. Enostavno preskočite članek. Ne pa stalno nergat.

  • Idioti 13:59 08.april 2024.

    Jaz Žurnalove rubrike Magazin , kjer posljujejo svoje bralce z Belosvetovno nepoznanimi nepomemneži, sploh ne odprem , ker jih prvič ne poznam , drugič se mi pa za njih jebe , da sem pošten . Tudi vam iz istih razlogov ...prikaži večv ni potrebno čitati rubrike , ki vas ne zanimajo . Samo v vednost pa tole : Ko gledam igrati Luko v polnem sijaju imam isti občutek, kot ko sem gledal Rudolfa Nurejeva v baletu . Neponovljivo od obeh.

  • linlina 19:40 09.april 2024.

    Novinarji, nehajte pisat oz posiljevat enderčka z Dončićem in NBA, da se bo končno lahko mirno usedel brez blazine pod ritjo.

  • Yanez 14:11 08.april 2024.

    Kdor zna vsaj malo brati iz ustnic, je lahko takoj dešifriral 'sočno' balkansko kletvico (začne se na jeb...), namenjeno trenerju nasprotne ekipe. Kje so časi avtohtonih 'slovenskih' kletvic (prmejduš, krucefix, madonca, jebelacesta, saprabolt, kršenduš, zaboga, porkaflek...).

  • Dejan Vehovec 12:57 08.april 2024.

    "mu je rekel", zato "mu bo rekel" ......očitno fant zunaj košarkaškega igrišča ni ravno genij, njegovih svetovalcev pa tudi ni za hvalit. Jaz bi mu svetoval, naj na trash talk in žalitve odgovori z nasmeškom in zanj nadpovprečnimi rezultati - ...prikaži več- če bodo zanj nadpovprečni, bodo absolutno astronomski

    • Idioti 14:01 08.april 2024.

      USA so poznana po kulturi dialoga . Z YENKIJEM TAKO , KOT ON S TEBOJ !

  • Toma 11:25 08.april 2024.

    A je danes že šel srat?

  • Ender3 11:26 08.april 2024.

    Kaj, ko bi novinarji prenehati posiljevati z Dončićem in NBA..?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.