Magazin /magazin/vip
68848 ogledov

Drama pri Alenki Gotar: "Kako bolan moraš biti v glavo"

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Pepe007 08:06 19.januar 2024.

    Kako ga je lahko povozil? Pes nima kaj delati na cesti. Ali je voznik zapeljal izven ceste?

    • h4ck3r 09:24 19.januar 2024.

      To je bilo tudi moje prvo vprašanje...kje se je moral ta voznik voziti, da je namerno zbil psa. Ker če pes prileti na cesto, to ni namerno dejanje. Sicer pa kdo pravi, razen Alenke seveda, da je namerno zbežal? Ima ...prikaži več kakšen dokaz za to? Sem videl že, da je voznik zbil psa in je le ta potem zbežal, tako da mu niti ni mogel pomagati. Alenka ima srečo, da voznik ne zahteva odškodnine. Ima zavarovano hišo za domače živali?

    • Palson 14:32 19.januar 2024.

      Lastnik je celo kazensko odgovorn, če pes uide na cesto in pride do nesreče. To ve? Sicer mi je pa žal za kuža.

  • Avatar Garancija
    Garancija 09:09 19.januar 2024.

    Če bi bil za ograjo se to ne bi zgodilo,kdo je zdaj kriv?

  • Majazmaja 09:22 19.januar 2024.

    Kaj je pes delal na cesti? Kako bolan moraš biti, da na psa ne paziš ali da ga nimaš za ograjo? Ta histerična "cougar" ne ve več, kako bi pridobila vsaj malo pozornosti. Naj se raje posveča sinu in "sinu".

  • Avatar Leon
    Leon 09:51 19.januar 2024.

    Gotarca si želi malo pozornosti ,ker je nihče v medijih ne omenja .

  • vojko19 10:08 19.januar 2024.

    Upam da jo bodo prijavili zaradi zanemarjanja živali! Pes mora biti na povodcu in nima kaj hoditi po cesti!

  • Legendaa 11:19 19.januar 2024.

    Letnica imaš srečo da je odpeljal. Jaz nebi, kot lastnica psa, bi povrnila vse stroške popravila avta.

  • Avatar mahatma2
    mahatma2 12:33 19.januar 2024.

    Kako se je to zgodilo ne vem, Vem pa da pes ne sme biti na cesti, če pa že je in to ni redkost mi pa še nikoli ni prišlo na misel , da bi ga s polnim gasom povozil. ...prikaži več Obvezno ustavim ali upočasnim , če le vidim žival na cesti , pa naj bo to žaba , pes ali karkoli, sploh pa če je kakšen bik na cesti , tudi , če je krščen. Drugače rečeno ta tip je podomače povedano oprostite izrazu "IDIOT"

  • Avatar bobnar53
    bobnar53 14:24 19.januar 2024.

    Gotarca a si že kdaj slišala za PASJI POVODEC!! Ni kriv divjak, kriva si ti, ker nisi imela psa na ketn!!

  • Pierre 15:08 19.januar 2024.

    Magistra kokošjih znanosti!!!!

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 12:23 19.januar 2024.

    Če je voznik to naredil namerno lahko rečemo, da je en navaden psiho, ker če to naredi živali, potem to lahko naredi tudi človeku. Ja kot drugo pa je vprašanje kaj je pes delal na cesti. Gotarjeva pa nedvomno išče pozornost!

  • Avatar Tone Murgelj
    bumbar11 15:03 19.januar 2024.

    Mislim, da je v glavi predvsem bolna ona, sicer se ne bi izražala tako Prostaško!!!

  • Avatar Firefly
    Firefly 14:46 19.januar 2024.

    tile zadrti sdssovci znajo samo groziti,naj poskrbi za psa da se ne bo sprehajal po cesti,

  • rd2dmk2 09:52 20.januar 2024.

    a veste, ni bilo samo enkrat ko sem med vožnjo lahko spremljal "cucke" kako so se podili za mojim avtom pa raznih vaseh. pa ne glede na vzrok zakaj je bil pes na cesti, pa magari če je podil mačko ...prikaži več ali zalezoval sosedovo psico , da ne omenjam najslabše variante da je mogoče podil kakšno srnico. sploh imam rad pse, ki se potepejo pa naseljenih krajih, in to potepanje ima velikokrat en razlog, pejd peso mal na jago pa se useri in pošči tam nekje, da imam jest mir.

  • Dejan Vehovec 19:31 19.januar 2024.

    Kako "bolan moraš bt u glavo", da si vernik u SDS? In kako to da pes na javni površini ni bil na povodcu?

    • jan631 20:28 19.januar 2024.

      Ni več v SDS, sedaj je pri levuharjih, zaradi službe.

  • Avatar Zala
    Zala 22:20 22.januar 2024.

    Kuža ne sodi na cesto. Prijava za malomarno ravnanje s psičko.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.