Slovenija
43 ogledov

Družini podaril stanovanje in jo rešil brezdomstva

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • decva1 09:19 12.september 2012.

    Ob branju tega članka sem dobila kar kurjo polt... Res je lepo prebrat kdaj tudi kaj takega. No, ko sem prebrala naslov, sem si mislila, da je hišo podaril kakšen "bogataš", ampak iz članka je razvidno, da je to "čistno ...prikaži več navaden človek" s srcem na pravem mestu. Pohvalno!

  • hubertfast 09:34 12.september 2012.

    Pravih dobrodelnih bogatašev je v Sloveniji bolj malo. Tudi Lionsi in Rotarijci niso kaj prida, tam bolj skrbijo, da si posle zrihtajo. Mimogrede pa zberejo nekaj denarja. Naši bogataši so večinoma pohlepneži, ki bi še sebi vzeli, če bi se ...prikaži več jim splačalo. ne pa, da bi komu kaj podarili.

  • bobr 10:00 12.september 2012.

    Novinarji, zdaj se pričakuje od vas, da greste v akcijo in začnete izvajati pritisk na našo oblast,ki sedi na praznih državnih stanovanjih, za katere vzdrževanje plačujemo vsi državljani,da naj jih nemudoma predajo v uporabo tisti, ki jih potrebujejo!!

  • saramara 10:41 12.september 2012.

    Lionsi in Rotarijci so itak sami sebi namen.Debele bogataske riti, ki se cel vecer afnajo v Versaci in Armani opravah, se nazirajo kaviarja in pijackajo sampanjec, potem pa se mimogrede zberejo neki malega drobiza. Sem enkrat (kot studentka) stregla ...prikaži več na enem takem "dobrodelnem" srecanju - za kozlat kako so se preseravali!

  • Francka Milošević 19:45 12.september 2012.

    "Človek, ki samo kopiči bogastvo, bo zanesljivo propadel, saj vsakemu kopičenju sledi razpršitev. Zato plemenit človek razdeljuje že med kopičenjem."

  • albert 11:39 12.september 2012.

    Čudovita ideja bobr žal neuresničljiva.Če bi že delili stanovanja bi jih sebi in svojim!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.