Zdravje
1721 ogledov

Država do zdaj plačala eno odškodnino zaradi cepljenja proti covidu-19

Komentarjev 24
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ender3 11:34 23.december 2023.

    In kakšen honorar prejema za to izbrana komisija, ki izhaja iz dejstva, da se je vsak cepiv na lastno odgovornost s cepivom, ki je bilo celo na živalih premalo preizkušeno..O njihovih dejanskih ne/učinkih pa je nestrokovni javnosti itak vse zamolčano in prikrito.

  • Antivaxer 12:39 23.december 2023.

    Cepivo je varno in učinkovito, ločijo Vas samo tri doze do tromboze😊 Blair je dejal, da smo idioti, ker se nismo cepili...danes se kaže ravno nasprotno!

  • Kmodri 12:13 23.december 2023.

    Pfizer razkriti dokumenti kažejo, da so vedeli za tveganje nastankov krvnih strdkov pa so izsledke prekrili. Posebej še pri mlajši generaciji!

    • Avatar NickMason
      NickMason 12:31 23.december 2023.

      Zato so pa sprožili epidemijo ,da se krijejo za tem,pač nuja je bila,ampak nismo vsi nasedli tej kapitalistični fori.

  • darefoks 12:53 23.december 2023.

    nisem se cepil in nikoli se ne bom z tem strupom bedaki

  • Avatar Iuckyss
    Iuckyss 11:09 23.december 2023.

    Vrana vrani in podobne basni so sedaj aktualne v tej vukojebini ki so si jo uzurpirali volkovi v belem..Pacienti pa ovce z zavihanim rokavom in še s spuščenimi hlačami, za vsak slučaj, če so gospod dohtar morda "zainterisirani"... Kako priročno ...prikaži več so se vse smrti tri tedne po cepljenju štele za "smrt od Covida".. Prav tako je sedaj praktično nemogoče kaj dokazati, ko banda drži skupaj, čeprav je presežna umrljivost velika v visoko precepljenih državah ...

    • Jernej65 11:20 23.december 2023.

      A si zopet prišel na svoj račun, s svojimi nebulozami in "doktoratom" iz medicine.

    • Avatar Iuckyss
      Iuckyss 11:38 23.december 2023.

      80% vsega kar smo določeni napovedovali in kritizirali smo imeli "teoretiki" prav...Janezova "stoka" pa morda 20%.....Se ti zdi to dejstvo normalno, ovca bebava preluknjana..

    • Ender3 11:39 23.december 2023.

      Jernej ti tudi sedaj, ko je ukrajinska tematika izgubila na aktualnosti morilski Putin pa, je dobil naslednika.

    • Jernej65 11:46 23.december 2023.

      Ender3, morilski Putler bo vselej obstajal, tudi po smrti, morilski Netanjahu pa tudi. Resnici se ne da ubežati, pa če se ti na trepalnice postaviš.

    • Jernej65 11:57 23.december 2023.

      Iuckyss, samo bevskaš in lajaš, karavana pa gre dalje, noben te ne jebe niti 5 posto, razen par bevskajočih psov iz tvojega tropa.

    • Ender3 12:01 23.december 2023.

      Jernej 👎 resnica je tudi, da oba morilca ni ti malo nista primerljiva..Nentanjahu ima kao pravico na samoobrambo medtem , ko z vso silo napada Palestino..Ob tem dejstvu se tudi tisti z nekaj kmečke pameti mečejo na trapalnice..

    • Jernej65 12:05 23.december 2023.

      Ender3, pa še kako sta primerljiva. Oba rovarita po tujem ozemlju, ki jima ne pripada. Ti pa seveda zagovarjaš svojega morilca, ker ne vidiš dlje od svojega nosu.

    • Avatar Iuckyss
      Iuckyss 12:15 23.december 2023.

      Ja Jernejček, res ste ovce kljub dokazom neodzivne...To pomeni, da boste tekli še en krog poneumljanja in cepljenja....Tokrat bo cepljenje obvezno, ker države tovrstno odločanje prenašajo na WHO, saj je jasno, da prostovoljno cepljenje ne pride več v poštev, če ...prikaži večče hoče farmacija zaslužit primerljivo kot pri prvem nategu..

    • Jernej65 12:21 23.december 2023.

      Iuckyss, skrbi zase in za svoje ovce, ne vsiljuj svojih nebuloz nam ostalim, ki imamo tudo svojo pamet, to je tvoj problem.

    • Avatar Iuckyss
      Iuckyss 13:08 23.december 2023.

      Tu je vaš problen, sploh nimate svoje pameti, ampak drugi mislijo namesto vas...

    • Ender3 13:27 23.december 2023.

      Jernej👎če bi imel vsaj malo pameti ne bi na forumu pisal nebuloz po naročilu plačnika. Tako ti je tudi vseeno kako se ti odzivajo drugi, ki, če slučajno berejo tvoje poste..Plačan aktivizem in propagando širijo samo tisti, ki se čutijo ...prikaži več ogroženi in nepomembni..

    • Jernej65 13:42 23.december 2023.

      Ender3, a si obseden s tvojim aktivizmom in nekim plačevanjem. Najprej se pozanimaj kaj aktivizem sploh je, da ne boš izpadel bedak, kod že tolikokrat do sedaj. Aktivizem je scanje proti vetru in to delaš ti in ne jaz. Aktivizem ...prikaži več je, ko psi lajajo in karavana gre dalje in lajajoča psa sta zopet ti in Iuckyss.

    • Jernej65 13:50 23.december 2023.

      Iuckyss, glede zdravstva res ne vem dovolj, za razliko od tebe vseved, in prav zaradi tega ne bom solil pamet drugim kot to delaš ti. Za mojo pamet ne skrbi, sem sigurno veliko bolje poskrbel zase kot ti za sebe. ...prikaži več V to sem prepričan.

    • Ender3 15:17 23.december 2023.

      jernej 👎 nisem ravno obseden z aktivizmom, ker pišem pro bono in imam pokojnino. Za razliko od tebe, ki si poklican v klet, da služiš največjemu manipolatorju in sociopatu z njegovo propagando maloumja..

    • Jernej65 16:11 23.december 2023.

      Ender3 in kdo bil ta manipulator? Za razliko od tebe si sam služim denar in se poserjem na tvoj aktivizem. Mislim s svojo glavo, delam s svojimi rokami in dobro razumem, kaj je aktivizem za razliko od tebe, ki mešaš ...prikaži več pojme in ne veš kje imaš rit in kje glavo. Mi je praktično vseeno, kdo je na vladi, ker nisem, za razliko od tebe, odvisen od nobenega. Ne serji več s tvojim aktivizmom, saj si že smešen, da se ti že tvoj Janez, s katerim si obseden, v fris smeji.

    • Ender3 19:48 23.december 2023.

      Jernej nisem tako obseden z Janezom kot si ti obseden s komentiranjem. Če bi imel izobrazbi primerno delo se ne bi imel časa ukvarjati z forumom..Kako pa uporabljaš lastno pamet in otroške roke pa je stvar za razmislek in ugibanje..

    • Jernej65 01:02 24.december 2023.

      Ender3, a si ti na drogi. Preštej moje in tvoje komentarje. Ti se vserješ pod vsak članek na tem portalu. Pametuješ vselej in povsod, spoznaš se na vse možne teme. Glede moje izobrazbe in mojega dela si ne beli glave, ...prikaži več poskrbel sem zase in za svojo družino. Ne bom odvisen od mizerne penzije, kot si ti. Z Janezom si pa res obseden, tako da je že kar smešno. Ja in še o aktivizmu se izobrazi, da ne boš takšnih klanf sral po tem forumu.

  • bobubob 18:18 27.december 2023.

    Slovenci smo pridni in odgovorni. Ne sumimo v strokovnost belih halj. Za razliko od ostalih Zemljanov. https://www.bitchute.com/video/0xHlMfZtp4b9/

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.