Slovenija
86 ogledov

Država prestrašila šibke

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • privat 07:17 09.december 2013.

    kako se ne zavedate ,da je to neustavno in s tem tudi ne zakonito! če si socialno ogrožen je država podpisnica sporazuma in v nobenem odstavku ne piše da država v teh primerih kreditira socialno šibke. Vsak ki je zagovornik ...prikaži več kreditiranja bi moral odgovarjati pred socialnem sodišču! Država naj nudi zaposlitve in naj neha strašiti svoje državljane!

  • colibri 08:50 09.december 2013.

    GLEDE NA ŠTEVILO PROTESTNIKOV PRED NEKAJ DNEVI V LJUBLJANI JE OČITNO V TEJ DRŽAVI VSEM DOBRO, VSI IMAJO SLUŽBE, DOBRE PLAČE, PAKETE PRI KARITASU IN RDEČEM KRIŽU PA POBIRAJO SAMO NAJVEČJI LENUHI KATERIM SE NE LJUBI DELAT.

  • Rudollf David 10:00 09.december 2013.

    Katera država v EU je ta v kateri dediči vračajo socialno pomoč ali je to samo v Sloveniji?

  • dragec 13:22 09.december 2013.

    1. Imamo zbirokratizirano in številčno ministrstvo za delo,2. Imamo preveč in prevelike urade za socialo

  • ennanova 14:47 09.december 2013.

    Joanne Rowling: Prazen stol»Goni se v tri pičke mile materine!« sem zarohnel, ko sem prebral njeno zadnjo knjigo. Ne zato, ker bi bila tako zanič, ampak zato, ker je tako prekleto dobra. Kdo ve, zakaj sem se spomnil …<br ...prikaži več />http://za-misli.si/kolumne/gregor-hrovatin/1334-joanne-rowling-prazen-stol

  • astibo8020 23:46 08.december 2013.

    Le peščica jih je, pa ne najdemo načina kako jih utišati. Prav nam je, še predobro nam gre.

  • 6a6330cf643e6297e0f11772a01ce2d9c0c144b1 00:31 09.december 2013.

    Socialna pomoč nam je jasno da je postala hipotekarni kredit, na koncu kasira država, ustvari trg in prodaja bogatim. Tako razslojevanje je jasno in to je degeneracija duše družbe. Zagovornikom pa želim da pristanejo na drugi strani palice ki jo ...prikaži več držijo, da spoznajo vso bridkost zgoraj opisanih primerov.

  • smejka 15:12 09.december 2013.

    Malemu človeku se pobere vse,tudi dostojanstvo...golazen polna vsega pase prenažira na račun poštenih a revnih delavcev(mi je žal za izraz,a lepšega ne najdem-pa čeprav bo izbrisano,kar bo samo potrditev kje smo).Ne bom se opravičevala,prizadelo bo samo tistega,ki nepošteno živi.

  • realna 23:10 08.december 2013.

    Slovenistan NI socialna država ampak je še kar v srednjem veku in to fevdalizmu. Res lepo delate, barabe pokvarjene-naj vzame revež tistih 150 eurov na mesec ki še za hrano ne zadostujejo, ko bo kaj podedoval bo pa še brez ...prikaži več tistega ostal, da bo še večji revež. Država pa vse pobere, kurčev fevdalizem! Slovenci pa pravi tlačani, namesto da bi dol zmetali to sodrgo v parlamentu.

  • Dani1971 00:18 09.december 2013.

    Super. Zdaj bojo pa cigani najeb...li, če sem prav razumel. Oni namreč živijo od konstantne socialne podpore, torej jim morajo od 1.1 naprej VSE pobrati, kar imajo, če slučajno umrejo. Me res zanima, kdo se bo upal priti karkoli vzeti???? ...prikaži več Ha, ha, ha, pa spet nismo vsi enakopravni.

  • erikkk 17:25 09.december 2013.

    Mene zanima zakaj država dovoli bankam po sloveniji da prejemnikom od socijalne podpore trgajo provizijo in sicer baje na sklep o izvršbi.. A ne velja za socijalno denarno pomoč, da je izvzeta iz vseh sodnih izvržb. A ne velja isto ...prikaži večo za banke ? Ki na račun sklepov o izvržbi vseeno zaračunavajo neke provizije.... Vse to se je začelo letos od Lujija dalje...To pomeni potem da omejitev sodiščne izvržbe na sredstva za banke ne velja... A banka odteguje kar 28 evrov medtem ko poštna banka 10 eurov ...

  • Sebastjan Kroflič 22:30 08.december 2013.

    Namen države je (skoraj) dosežen... ljudje so se masovno odrekli varstvenemu dodatku in socialni pomoči, denar tako ostaja državi, da lahko zapravlja naprej...

  • Pepe007 07:36 09.december 2013.

    Dobra stran tega je, da so se ljudje začeli zavedati, da vsekakor ni država tista, ki bo poskrbela za njih. Socializem je ljudi lažno učil, da socialna mreža sorodnikov ni več potrebna, ker imamo veliko matero državo. Skozi ukrepe ...prikaži več države se kaže, katere skupine ljudi so politično organizirane in imajo moč. Upokojenci imajo veliko politično moč, brezposelni pa nobene. Zaposleni so tudi dokaj dobro pokriti. Tu je luknja, zato so praktično vsi ukrepi usmerjeni proti brezposelnim. Tudi ukrep za zaposlovanje mladih, je na nek način usmerjen proti brezposelnim na splošno. Prav tako zaščita starejših delavcev. To samo pomeni, da ko bom nad XX let in brez službe, da me noben ne bo zaposlil.

  • 3bf380e8ff4a1a3ca722a5b8e09fa09165a04288 07:46 09.december 2013.

    mislim pa kakšna izjava je to????"Zakaj razmišljajo, kaj bo po njihovi smrti? Zdaj živijo in zdaj nimajo," hvala lepa za takšno "pomoč"

  • erikkk 09:24 09.december 2013.

    Z eno besedo SRAMOTA države da se posužuje takega poniževanja najšibkejših državljanov, tistih najšibkejših...DAVKI na socijalne prejemke, Bankam se dovoli da trgajo od socijalne človeki ... pa grožnje z vračilom po smrti da se človeka razlasnini ... še enkrat ...prikaži večt SRAMOTA!Sicer ne spadam med to skupino... nisem pa slep in VIDIM očitno revščino..

  • realna 11:26 09.december 2013.

    tako bo, dokler bojo slovenci brez jajc! sami smo si krivi, ker se pustimo nategovati ljudem s polnimi pizdami. kaj se bo še moralo zgoditi, preden bomo konkretno ukrepali? bolje zagotovo ne bo, kvečjemu slabše in oblast skos preskuša meje ...prikaži več naše zdržljivosti. jaz vem zdravilo za take- po zgledu francoske revolucije.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.