Slovenija
19 ogledov

Državljanska lista Janeza Šušteršiča

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Tupamaros 13:14 03.januar 2012.

    Dongjang, verjetno si imel v mislih Зоран янковиФ ебать клуб

  • maliking 10:59 04.januar 2012.

    Pravilna ocena, bravo možakar, zato si zaslužiš za kosilo:http://www.kulinarika.net/recepti/16263/zelenjavne-jedi/zeljna-musaka/

  • Dongjang 08:40 03.januar 2012.

    Зоран янковиФ фан клуб

  • aljaž88 14:33 02.januar 2012.

    Mirsade; Povej nam raje koga si ti izvolil,da takoj vidimo za kakšne ljudi je potem politika! Nočem bit nesramen,ampak mislim,da vem kam pes taco moli..

  • Mirsad Miro Muharemović 14:42 02.januar 2012.

    Aljaž88 Pahorja sem volil ker sem mu verjel da drugače kot je bilo enostavno ni šlo,ne pa njegova nesposobnost,drugi so vse zakuhali in dans se tega zavedajo

  • 1111 14:58 02.januar 2012.

    ...verjetno ima predsednik republike, več pameti, kot nekateri mislijo...države ne more zaupat Virantu, Kekcu in monsignorju Žerjalu......dejmo še ene "(v)molitve" ??!!, da se narod dokončno odloči, ker nekateri ne verjamejo...

  • opaz 17:33 02.januar 2012.

    Konec! Koalicija sestavljena! Štih, Pezdir in Šuštaršič moje sožalje! Pokopali ste še zadnje upanje za klasično liberalno opcijo v Sloveniji. ŠKODA!!

  • jurij 17:51 02.januar 2012.

    Vso to gospodo je treba začet kazensko preganjat zaradi izdaje slovenskega naroda in domovine.

  • tralala 07:33 03.januar 2012.

    spet ta kvazi analitik in doktor pristranskosti.

  • Mirsad Miro Muharemović 14:13 02.januar 2012.

    Borute Hočevaru ti nimaš pojma...škoda da dobivaš plačilo za nepoznavanje teme o kateri pišeš..mislim politika ni za tebe..sory

  • kumarca 18:35 02.januar 2012.

    Haha, Hočevar, kdo te je plaču, da Vebra najavljaš za velikega playerja? Že tri mandate, če ne še več, je v parlamentu, pa ga enkrat nismo vidli govorit!!!! To pomeni? da je tip lenuh in mi je žal, da je ...prikaži več prevzel mesto vodje poslanske ... Ti, kot samooklicani analitik, pa ne podajaj ocen, ki nimajo neke osnove ... Kar se Šušteršiča tiče, pa no comment ... tip je izkoristil stisko ljudi (energetika), da se je prerinil tja, kjer je ... mar bi s svojim jecljanjem ostal doma na kavču!!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.