Popotnik
6951 ogledov

Drzna trditev: Visoke cene na Hrvaškem so odraz kakovosti storitev

Komentarjev 33
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Igxigx1 09:58 15.julij 2023.

    Iz prve roke slišim, da dol ni nobene pretirane gužve. Veliko turistov je skenslalo počitnice v NDH zaradi njihovih norih cen.

  • Soljatar 10:18 15.julij 2023.

    očitno Hrvatom poletna sezona ne gre ravno po pričakovanjih, glede nato, da morajo slovenskim medijem plačevati za propagandne članke...kogarkoli vprašaš pravi, da je letos na hrvaški obali veliko manj ljudi kot lani in gostinski lokali samevajo...

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 11:44 15.julij 2023.

      Tokrat se moram strinjati s tabo.

    • alen04 11:59 15.julij 2023.

      se z obema strinjam, sploh v delu +3 reklame o hrvaškem usranem morju ob vsakem pregledu te spletne strani. Bedaki od Hrvatov, na youtubu je vse (še) zastonj.

    • Ender3 14:22 15.julij 2023.

      Soljatar tokrat se večina s teboj strinja !!👌👏👏

  • sandi76 10:04 15.julij 2023.

    Plačan članek ?

  • Avatar bobnar53
    bobnar53 10:38 15.julij 2023.

    Ustaškoti lažejo kukr psi in to samo, da odprejo gobce!!

  • tamara8 09:42 15.julij 2023.

    Ne samo drzna, ampak nesramna trditev! Dostojno regionalne mentalitete!

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 11:44 15.julij 2023.

    700€ za eno noč? Ne!!!! Hvala!

  • Avatar Garancija
    Garancija 09:41 15.julij 2023.

    Same statistike,in pa hvala

  • lojs 10:02 15.julij 2023.

    cene naviješ, dokler kafić ni prazen, tržna ekonomija ... vse je lahko predrago, al pa nimaš dnarja, da bi si kupil ... hrčki prodajajo morje, tako kot drugi nafto al pa plin ... kaj pa mi?

    • vladelija 10:07 15.julij 2023.

      Nimamo mi kej prodajat. Edin baro za ker ne morš nč kaserat.

  • Kmodri 12:47 15.julij 2023.

    Visoke cene na Hrvaškem so odraz nategunske miselnosti Hrčkov, ki imajo manjvrednosti kompleks!

  • alen04 11:56 15.julij 2023.

    Slika, video pove več kakor vse besede. Samo prosim, ne Slovenije navajati, res ne. Imamo tudi sosedo Italijo recimo. Ne imeti dometa samo do nosa. Kakovost z veliko začetnico; https://www.youtube.com/watch?v=W7tgp7a7-iQ, https://www.youtube.com/watch?v=0HJ_MNoss0c&t=22s, https://www.youtube.com/watch?v=1Jjjm0JRA5c&t=35s, https://www.youtube.com/watch?v=qYzpu1JxD8o, https://www.youtube.com/watch?v=-ztWa1mp6a4, https://www.youtube.com/shorts/OXWFH1pd9_Y in tega je še veliko. ...prikaži več Užitek v kopanju, res

  • Avatar GeorgeLincolnRockwell
    GeorgeLincolnRockwell 15:00 15.julij 2023.

    Že pet let se izogibam "njihovega" usranega morja in se ga bom tudi naprej. (Pre)visoke cene za nivo (ne)kulture in storitev, ki jih ponujajo. Raje dam jurja več in grem na Korziko, Španijo, Portugal,...

  • darefoks 15:49 15.julij 2023.

    sama juznaska nesramnost

  • darefoks 15:48 15.julij 2023.

    raje doma v banji kot pri teh bebcih ničvrednih

  • Avatar SS666
    SS666 17:21 15.julij 2023.

    KRAŠ : Bananko,PreKrašni Kolačići,Čajni kolutići,Sara,Ki-Ki,Ki-Ki TUTTI FRUTTI, Petit Beurre,Lilly,Dorina STEVIO,Životinjsko carstvo,Bajadera, Griotte,Fontana,Domaćica,Jadro,Bronhi,moto,Tortica,Frondi,... . ZVEČEVO : Samo ti,Seka,Braco,Seka i Braco,Mikado,Rum ploćice... . Rimac Automobili,Commel zagrebački vrhunski kablovi,Jamnica,Franck kafa,Tomo Vinković,Rade Končar veš mašine i pegle,Ožujsko(Žuja je zakon),Gavrilović paštete i papricirane kobasice,Podravka,Vegeta..... .

  • neznani 16:56 15.julij 2023.

    imamo malo ampak lepo obalo ki v ničemer ne zaustaja za sosedi pa za vse kar dobimo tu in je bojše kot pri njih plačamo manj. je že res da pa se ne bomo mogli pohvalit sosedom in znancem da ...prikaži več somo bili v tujini. je pa tudi res da nas za velik denar ki bi ga pustili pri njih oni za hvala lepa še zmasirajo tako da smo dobri za nekaj dni bolnice. pamet v glavo in boste videli da se da na naši obali preživeti čudovit dopust in to brez strahu da se nam bo kaj naredilo

  • miho 14:47 15.julij 2023.

    Pa pojdite kam drugam na dopust.

  • Pierre 12:34 15.julij 2023.

    Dovolj mi je tega grdega pisanja o Hrvaški vsako leto!!! Grki so vse podražili za 20% in kot pravi znanec v samopostrežni pod proizvodi NI BILO NAVEDENIH CEN... je moral vprašati. So pa Hrvati naredili za začetek isto kot mi ...prikaži več - kar je bilo 5 kun je zdaj 1 evro (tečaj 7.53 KN)

    • neznani 16:59 15.julij 2023.

      slabo o njih piše cela evropa najmanj pa slovenci -opazuj tuje strani

  • vladelija 10:05 15.julij 2023.

    Joj eni bi use zaston. Ostante doma vas sil kdo? al pejte u Portorož k je tok cnej.

    • alen04 12:01 15.julij 2023.

      aha, še eden z dometomIQ-ja nižjega od sobne temperature. Ali res ne premorete več? Primerjava 40 km Obale z 1000+km je pa res na mestu.Oglejte si video posnetke o kakovosti Hrvaške. Bravo vladejlija, s svojim zapisom ste vse o sebi povedali.

    • vladelija 13:47 15.julij 2023.

      Ne premorem in tut štekam ne kaj ma veze dolžina obale. Kvaliteto maš al pa nimaš kva mi use kaseramo od turistov ni čudn, da se nbedn več ne vrne. Evo ti Grčija, Sicilija, tm u najbl turističnih mesth še ...prikaži več nism dobr jedu pa tut ni pocen turisti pa še kar rinejo dol. Majo neki druzga k privabla. Ni Hrvaška spet tok slaba. Nej gre usak kmr hoče in lah plača.

    • Kojak 16:58 15.julij 2023.

      Vladelja...v Grciji v turisticnem kraju se nisi dobro jedel? Upam stavit, da sploh se nisi bil v Grciji. Tja hodim zadnjih nekaj let...so bolj prijazni, ustrezljivi, lepse morje, ceneje v lokalih, vse je bolj pristno, edino v trgovinah so cene ...prikaži več zadnja leta skoraj kot v Sloveniji.

    • alen04 17:04 15.julij 2023.

      Vladelija, tečaj slovenščine obišči in res je kar sem napisal, IQ imaš res nizek, z poznavanjem slovenskega jezika si to samo še potrdil. In KOjak podpis. Grčije ni niti na zemljevidu še srečal. Tam je res še eko predelava prisotna ...prikaži več in so živila sveža, medtem, ko je kakovost na Hrvaškem kopanje v dreku. Vido vse pove in tega je vsako leto več. Mi letujemo v Italiji in sicer na Z delu in ne Jadranski del. Verjetno jen jasno zakaj ne na Jadranu.

    • vladelija 18:35 15.julij 2023.

      Alen in Kojak, pojma js nimam kam vi to hodte u kere hude gostilne? Nimam nč prot če mate denar mi z družino nismo dobr jedl u Grčiji u hotelih. Tm je kukr velka kvaliteta ma js nism doživu to. ...prikaži več. Prjazni so use ti nardijo ni pa to tok bol k na Hrvaškm. Nm je Hrvaška dobra, blizu, cene skor k u Sloveniji, morje lepo kaj ste tok proti pojma nimam. Slovenščino ne more usak govort ko matrni jezik. Razno razni živimo tuki kaj je vaš problem glavno, da me razumete

    • alen04 07:32 16.julij 2023.

      vladelija, kopanje v fekalijah domačinov in tamkajšnjih gostov je res "dobr". Ne razumem dejstva, da si seznanjen s tem in ti dol visi za svoje zdravje, sploh pa zdravje otrok. Predvidevam, da vas je vse sram in o tem sploh ...prikaži več ne govorite, upate pa, da bo letos manj dreka v morju.

    • vladelija 13:04 16.julij 2023.

      Alen, blo je u Zadru in se nek in to zdj pomen, da ne smemo se kopat na Hrvaškem. Veš ti sploh kaj ti je prava sramota. Kaj use sm vidu pr drugh me ni sram. Več vs gre u ...prikaži več Grčijo mn bo dreka kle eto in za ns je to dobr. Spušajo pa kle in tm sve i svašta u morje

    • alen04 17:48 16.julij 2023.

      Vlade, res ti ne potegne ali ne? Včasih se sprašujem kaj vse tepta ta planet, pa saj ki res a je. Lepo da si vsaj toliko pošten in navajaš drek. Za to ti moram čestitati.

    • vladelija 20:16 16.julij 2023.

      Alen, e zdj bom lah spal. Pa tut jst teb čestitam k si uspel čestitat enmu k ti gre na žiuce pa nima mišljenja kt ti.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.