Slovenija
199 ogledov

Dvomijo tudi v izkušnje šefa kabineta Bratuškove

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • KLOBO 13:14 23.september 2014.

    No, končno bodo tudi v Bruslu spoznali, da butalska princesa in njen pritljikavček ne sodita na tako pomembno funkcijo !! .................................. Tigrasta rabi le čas, ne denar !! ......................Zakaj pa potem fentari denar v svoji stranki, da ji plačajo schnellkurs ...prikaži večs iz Angleščine !!???''' Tigrasta rabi tako denar kot čas. Časa ji pa zmanjkuje, saj bo kmalu na zaslišanju, al se bomo smejali, ho, ho, ho...... kakšne bo tvezila !!.

  • Igor Đukanović 15:26 23.september 2014.

    Pred (veliko) leti sem bral tednik Time in tudi Newsweek. Trenutno ne spremljam tujega tiska in ne vem niti, ali gre za rumen časopis. A način, kako so se spravili na Alenko Bratušek, je zelo podoben slovenski kritiki, da ob ...prikaži večob neki priložnosti ni bila dovolj moderno oblečena. Sočasno z veliko intenzivnejšimi kritikami, kako jo ni sram imeti toliko večjo plačo od protestnikov, ki so jo spravili na oblast. Takšno shizofreno kritiko v Sloveniji lahko preživi le Borut Pahor, ki si je v letih na oblasti dovolj našparal za obleke.

  • maliking 15:31 23.september 2014.

    Mat ste f******, sam da jo zajebete budale ene. Toliko faušarije in nesramnosti kot jo premorete vi ne premorejo ljudje,ki so bili obsojeni zaradi najhujših zločinov. Sram vas naj bo.

  • vladek 13:26 23.september 2014.

    Edini krivec da gre ta....v Bruselj bo Miroslav Cerar,tole je bilo že prej dogovorjeno,kot tudi da Zab in združena levica ostaneta v opoziciji,da bodo mešali štrene SDS SRAMOTA,kje mi živimo

  • Igor Đukanović 15:28 23.september 2014.

    Zanimo je v isti sapi brati, da ima Evropa prestaro vodstvo z vodjo komisije, ki bi že zdavnaj moral biti v penziji in v isti sapi, da so tridesetletniki absolutno absolutno premladi, da bi lahko na kakršenkoli način sodelovali na ...prikaži več odgovornih nalogah v bližini vodstva komisije. Te kritike me vedno spomnijo na pravljico o očetu, sinu in oslu. Na koncu sta oče in sin osla nesla, a tudi takrat kritiki niso bili zadovoljni. Takšne kritike je najbolje ignorirati. Nekdo se pač mora hraniti tudi s takšnim obiranjem.

  • valerijakregar 15:31 23.september 2014.

    še za njene kovčke nosit je komaj dovolj ustrezen.aja. selfije zna pošiljat !!!!!!!!!!!

  • KLOBO 13:49 23.september 2014.

    Miro Cmerar !! Še je čas, da preprečiš največjo blamažo v zgodovini Slovenije , SAJ TIGRASTA NE BO DELALA SRAMOTE SAMO SEBI, DELALA JO BO SLOVENIJI, SAJ NAJ BI JO SLOVENIJA DELEGIRALA, ČEPRAV VEMO, DA SE JE SAMA PREDLAGALA !! ...prikaži več! ..................Če si cagavec, kot se kažeš, da si , boš še naprej mencal in jecljal, kako ne moreš nič storiti !! KOT PREMJE BI MORAL NEKAJ STORITI , ULTIMAT JUNCKERJU, DA IMA 8 UR ČASA, DA JO ZBRIŠE IZ SPISKA !!

  • KLOBO 13:49 23.september 2014.

    Miro Cmerar !! Še je čas, da preprečiš največjo blamažo v zgodovini Slovenije , SAJ TIGRASTA NE BO DELALA SRAMOTE SAMO SEBI, DELALA JO BO SLOVENIJI, SAJ NAJ BI JO SLOVENIJA DELEGIRALA, ČEPRAV VEMO, DA SE JE SAMA PREDLAGALA !! ...prikaži več! ..................Če si cagavec, kot se kažeš, da si , boš še naprej mencal in jecljal, kako ne moreš nič storiti !! KOT PREMJE BI MORAL NEKAJ STORITI , ULTIMAT JUNCKERJU, DA IMA 8 UR ČASA, DA JO ZBRIŠE IZ SPISKA !!

  • Pepe007 14:03 23.september 2014.

    Zakaj točno bi imel Miro Cerar kaj proti Bratovškovi in njenemu vodji kabineta? Sam se hvali, da je pripeljal nove in politično neizkušene obraze in da je tudi sam tak. Zakaj torej zgodba od Bratovškove ne bi bila prav po ...prikaži več merilih Mira Cerarja? Dvojna merila?Konec koncev pa so vsi ti iz istega nekdanjega LDS gnezdeca. Zakaj bi si nagajali?

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 17:32 23.september 2014.

    Če bo AB dobila mesto v ekipi,bomo v mrazu in pol Evrope tudi,zakaj pa unga pudlčka s seboj povsod vlač mi pa ni jasno,mogoče so mu pa kremplčke že postrigl?

  • h3o 17:49 23.september 2014.

    zakaj ne predvajajo magnetograma? Čigava je zamisel, da magnetogram izgine? moja?

  • drejca1 08:12 24.september 2014.

    Spomnim se 4 leta nazaj, ko je bivša sodelavka kandidirala za županjo naše občine. Kot se spomnim, je delala v računovodstvu v firmi, ima trgovsko šolo , njeno delo je bilo knjiženje računov. Preprosto sem jo vprašala , če misli, ...prikaži več da je dovolj sposobna za župansko funkcijo. In odgovorila je, da za to res ni potrebno kaj veliko znati !!To je tipično za naše politike. Sploh ni važno, če imaš kaj pojma, glavno da se dokoplješ do korita...potem pa bo, kar bo...Jaz znam od "energetike " zamenjat žarnico in mislim, da je naša bodoča komisarka tudi na nivoju mojega znanja ......ampak.....ma, škoda besed !!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.