Slovenija
24 ogledov

"Ejga, konec je!"

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mirko 14:38 13.junij 2013.

    Ma kaki vstaja, bivši komunisti s pomočjo svoje bivše udbe in novih sodelavcev, ki so organizirani v neformalni obliki, bodo pobudnike vstaje hitro polovili.

  • Ronald Reagan 16:49 13.junij 2013.

    No, to vstajo bi rad videl, hehe...

  • Boschtjan Zupanchich 23:16 13.junij 2013.

    Ja, "Lažna sodišča" in "Kriva pričevanja" , ... Oboje Prerokovano v Novem Razodetju !!! Poglej pod Jakob Lorber . Lp.

  • Boschtjan Zupanchich 23:19 13.junij 2013.

    ja, pa pol ponavljati Vse te "dokapitalizacije" v nedogled, na račun obubožanega Prebivalstva Naroda, kajne ?!? Jooooojjjjj, Kooooolk jih bomo steral en dan ... gotofi bojo !!!

  • rob 16:57 13.junij 2013.

    Predsednica sodiščaVESNA PAVLIČ PIVKssLjubljana, 11.6.2013Zadeva: zahteve povezane s postopkom N114/2011Dne 25.9.2011 sem vas z dopisom seznanil, da se v postopku N114/2011, ki se vodi proti meni, očitno dogovarjajo lažna pričanja. Neidentificirani »zastopniki« moje žene, ki ...prikaži več naj bi bila »predlagateljica« postopka so predlagali pričanje izvedenca dr. XXXXXX (ki je izdelal lažno izvedensko mnenje, s sklicevanjem na listine, ki so nastale po nastanku izvedenskega mnenja, na skupnem sestanku se je dogovarjal, kaj naj kdo naredi za potrebe izvedenskega mnenja, kot lastni dokaz je izvedenec dal pisno izjavo moje žene, ki naj bi jo lastnoročno samostojno napisala, čeprav zaradi posledic možganske kapi tega niti slučajno ni zmožna). Izvedenec naj bi po telefonu imel z menoj razgovor, kjer naj bi mu jaz grozil, se nedostojno vedel, … Kot iz priloženih listin sledi, iz lastne izjave dr. XXXXXX, na katero je očitno pozabil, ko se je dogovarjalo za lažno pričanje, nik

  • macko 13:23 13.junij 2013.

    ni panike, še enkrat, ali dvakrat dokapitaliziramo NLB, pa bo vse lažje..ne pozabimo, da je treba "dokapitalizirat" vsaj še ADRIO, da bodo imele za gorivo,za čarter do sejšelov, ko pride wermacht...seveda.potnikov bo precej...

  • badumtss 17:38 13.junij 2013.

    Zaradi takih, ki samo komentirate in nič ne naredite, ni protestov, nič ne gre na boljše, ker vsi sedite doma, napišete komentar, čakate na "lajke" in potem mislite, da ste prispevali za boljši jutri.V šoli je bilo vedno tako, ...prikaži več da smo držali skupaj, če nekdo ni bil zraven je bil avtomatsko izločen iz družbe.Zgleda, da boste to skorumpirano državo res trpeli tako dolgo, dokler boste lahko plačevali internet.

  • privat 13:38 03.september 2013.

    začeti je treba...vse to kar danes dela mafija je v škodo države in ljudi ki živijo v njej!! To je čista resnica ..in kaj zdaj?? Kaj bo naredila SOVA,vojska,policija...?? Ali mislijo male ljudi preganjati??Zapirati?? Mučiti?? Ubijati?? Finančna slika kapitala države ...prikaži več to nebo pustila in kapitalisti in scenaristi tega sistemase tega zavedajo in imajo bolj malo časa da popravijo zadevo in najdejo par grešnih kozličkov!! Če pa izberejo silo je ogrožen njihov obstoj...mali človek zmaga!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.