Pod streho
8111 ogledov

Tako boste rabo energije zmanjšali do 10-krat

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Claudia_Hogan 13:03 15.junij 2019.

    Google je plačal za vsak teden na spletu od doma od 4000 do 9000 euros.i so prejeli prvi mesec 20974 € in 29485 € v zadnjem mesecu plače od Googla in delam 2 do 4 ure na dan v prostem ...prikaži več času. To je res prijazno do uporabnika in tako sem vesela, da sem izvedelaa za to. Preberite več na tej strani ...... ➤➤➤➤➤➤➤ www.WebJob98.Com

  • TistoPravo 19:26 18.marec 2019.

    Ko vss zatesniš, zaizoliraš in zagreješ....pa se začne težava z najpomebnejšim. Zrak je presuh...učinkovitega sistemskega vlaženja še ni, torej bodovse kasnejše vgradnje ko pogruntajo učinkovito vlaženje verjetno potrebne predelav če ne celo popolnim ponovnih inštalacij.

  • jakec1575 23:08 18.marec 2019.

    najvecji nateg je, da so spte, kotli peleti okoljske resitve. Zaradi tega imamo zadnja leta obupen zrak tako na vaseh kot v mestih.

    • Avatar jezeran
      jezeran 06:37 19.marec 2019.

      bolje kot kotli na pelete, je problem, ker je veliko ljudi prešlo iz olja nazaj na drva, v peči kurijo vse mogoče, eni pa celo namesto drv kurijo zopet premog

    • alen009 08:48 19.marec 2019.

      Mi smo obstoječo peč na drva zamenjali za toplotno črpalko. Mislim, da 20++ let stara peč, ki je dotrajana ne in tudi ne bo več služila učinkovitemu ogrevanju. Poleg tega imamo pogoje za tak način ogrevanja. Kdorkoli bo pisal o ...prikaži večo nedosegljivosti nakupa TČ, naj si prebere kako zelo ugodne kredite nudi Eko sklad.

  • sam50 07:40 19.marec 2019.

    Pa najlepše je videti v vetrovnih krajih,ko se posebno večji objekti luoijo kot pomaranče in veter ter burja raznašata te umetne materiale po okolici....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.