Slovenija
223 ogledov

Epilog: Nekdanja ministrica zaradi plagiatorstva vrača šolnino

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Janez_53 09:03 11.januar 2017.

    Imamo res čudno zakonodajo - idealno za goljufe! Torej, če te nekdo zaposli kot magistra ali doktorja znanosti, pa se izkaže, da si z goljufijo preslepil delodajalca, bi te v normalni državi delodajalec nemudoma brcnil v rit!!! Pri nas pa ...prikaži več ne le, da te delodajalec ne more (ali noče?) brcniti iz službe, še neupravičeno izplačanega dodatka ti ni treba vrniti??? Ampak to seveda običajno ne velja za gospodarstvo, le državne jasli so neskončno velikodušne!

  • Bostjan Cas 21:51 11.januar 2017.

    Takšni ljudje nam postavljajo pogoje kako priti do izobrazbe? Nej vrne vse do zadnjega centa pa če životari do konca življenja. To je goljufija. Predlagam da na test plagiatorstva dajo vse naloge in bomo videli. Nočem dat vseh ljudi v ...prikaži večv isti koš, vendar takšni lažnjivci so sramota za tiste ki so in smo pošteno prišli do naziva.

  • matermila 07:52 12.januar 2017.

    Če prav razumem,bi lahko npr.jaz z ponarejeno diplomo delal dokler me ne dobijo,pa bi šele takrat izgubil pravico do višje plače.Za nazaj pa bi se delodajalec obrisal pod nosom.In taki ljudje vodijo našo državo?

  • Avatar olor
    olor 10:30 11.januar 2017.

    :)

  • Božidar Dinič 10:58 11.januar 2017.

    delu čast in oblast

  • matermila 07:54 12.januar 2017.

    Ja,jaz si že delam diplomo.Bom poskusil.

  • Avatar praufo
    praufo 08:57 12.januar 2017.

    taki ljudje so cvet stranke cmeravega fantka, ki se imenuje smc, polne etike in morale ali bolje rečeno dvojne morale, ... zanimivo, da zakon ne predvideva kazenske odgovornosti, ker gre za zavajanje delodajalca in v tem primeru tudi države, namreč ...prikaži več imela naj bi državno funkcijo in to visoko

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.