Avto
54 ogledov

ePolicist bo maja pričel pomagati, a le z eno roko

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Rado Stajnko 13:17 05.maj 2016.

    Se opravičujem, ker sem narobe prebral naslovno besedilo, namreč, da pametnih policistovv, še ne boste videli tako hitro, a moral bi: policistov s pametnimi tablicami, še ne boste videli tako hitro.Kaj čem, hitrost pač :/

  • alibaba 13:56 05.maj 2016.

    Stroški izdelave so verjetno milijonski,prav tako pogodba o vzdrževanje le teh.Me prav zanima s kom je v sorodstvu ta ki je dobil to pogodbo?

  • zdrej 16:54 05.maj 2016.

    Hitrost ubija, se "derejo" policisti :-).

  • Rado Stajnko 13:17 05.maj 2016.

    Se opravičujem, ker sem narobe prebral naslovno besedilo, namreč, da pametnih policistovv, še ne boste videli tako hitro, a moral bi: policistov s pametnimi tablicami, še ne boste videli tako hitro.Kaj čem, hitrost pač :/

  • Pepe007 13:11 05.maj 2016.

    Če nekdo reče, da bo naredil super sistem, kjer bodo " bodo stroški razvoja in uvajanja novega sistema minimalni in bodo v največji meri omejeni le na strojno opremo", vem, da se je treba prijeti za denarnico. Dober IS se ...prikaži več ne zgodi sam od sebe in se ne naredi zastonj.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 13:15 05.maj 2016.

    Upam sam da bodo mogl začet postopek preden bodo preverili kdo oseba je. Ker če ne bodo enostavno spustil VIP voznike ker bodo vedl da gre za njih. al pa čakal na točno določeno osebo in jo poskušal zašit.

  • Pepe007 14:55 05.maj 2016.

    Meni bi se zdelo precej logično, da gre strošek v mio €, če bi naj to bilo resno orodje policije. S "sorodstvom ali brez".

  • Boris Odreitz 15:02 05.maj 2016.

    Nič drugega kot drkanje za nepomembne prekrške tisti ki resnično diovjajo , povzročajo hrup in nevarnost pa jim policaj itak nič ne more. To so tako imenovani VIP državljani. Tako bodo nas revne drkali in globili za vsak KM bo ...prikaži večbo pač treba razmisliti o obrambi proti temu zlu !

  • zdrej 16:57 05.maj 2016.

    Problem teh mio€ je, da ne gredo v razvoj opreme (programske in strojne) ampak v poslovne rezultate neke firme, ki dela nekaj čisto po šalabajzarsko in proda kot ultimativni dosežek tehnologije. Sice podpiram IT razvoj policije, poleg tablic še ...prikaži več kar nekaj takih pripomočkov. In tisto skupaj bi realno biilo nekja mio€.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.