Magazin /magazin/film-glasba-tv
35040 ogledov

Eurosong: Po ogledu našega videa se znana Youtuberka sprašuje dve stvari

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Ajda Virant
    ajda0 13:16 26.januar 2024.

    Mislim da ni potreben komentar, rezultati glasovanja iz Evrosonga bo odgovor vsem.

    • Nevica 08:16 27.februar 2024.

      Poznamo preference večinskih glasovalcev. Prevlada politična ali pa spolna agitacija v vseh oblikah.... Sedaj je pa tako že kar dolgo.....glasba nima kakšne posebne vloge....

  • slopubec 15:02 26.januar 2024.

    Ja, ful smo lani uspeli...tudi sedaj bo enako. Sicer pa bolje da smo bolj odzadi ker v primeru zmage, bi naša RTV odpovedala evrovizijo zaradi stroškov.

    • žurnalWTF 15:16 26.januar 2024.

      ni samo zmaga uspeh...

    • žurnalWTF 18:28 26.januar 2024.

      Vidim da ste sami zmagovalci tule ki dajete minuse :D Dajte si raje najprej svoj beden lajf uredit da boste vedeli kaj je sploh uspeh...

  • Avatar Tone Murgelj
    bumbar11 14:51 26.januar 2024.

    WOW bo, ko bo konec glasovanja in bo sledil trd pristanek na začelju, če ne na samem koncu lestvice! Samo *preseravanje* in neogovorno razmetavanje našega denarja. Ob vseh težavah, ki po stalnem tarnanju odgovornih na RTV SLO spremljajo ta javni ...prikaži več zavod. SRAMOTA na KUB!!!!

    • Nevica 08:18 27.februar 2024.

      Meni je naša letošnja pesem všeč, manjka pa ji to, kar našim pesmim kronično manjka, izrazit vrh!!! Vsi čakajo, kdaj se pesem razvije, naša pa ponavadi ugasne...

  • Kmodri_ 12:51 26.januar 2024.

    Tako je Pantani!

  • Pierre 14:09 26.januar 2024.

    Tresla se gora, rodila se miš....

  • Avatar Pantani2
    Pantani2 09:44 26.januar 2024.

    Bedno in patetično!!!

  • atamama 16:20 26.januar 2024.

    In kakšno ceno za dober komentar ima ta vlogerka....ker malo analizirajte kaj reče in kaj bi izvajalec rekel...hahahaha

  • Kmodri_ 16:01 26.januar 2024.

    Naslovna fotka, da te kap! Zgleda, da bo nekaj povlekla....

  • Pierre 20:29 26.januar 2024.

    Če je take kura učiteljica petja potem sem jaz Pavarotti....

  • Nevica 08:10 27.februar 2024.

    Kaj hočemo, povsod je enako, nekateri vsaj malo preberejo prej, da se ne smešijo s komentarji, nekateri pač ne. Evrovizija je postala predvsem parada ponosa in kvalitetna glasba je že davno passe. Visoko se bo uvrstila Belgija, več možnosti ima ...prikaži veča tudi Hrvaška in Italija...letos so "in" poskočnice. Naša predstavnica daleč presega raven Evrovizije....

  • Avatar lopov
    lopov 06:20 27.januar 2024.

    Pesem je prirejena tako da lastne slovence žali z kumunističnimi ideologijami in se v bistvu norčuje iz slovencev... besedo ki jo uporablja v pesmi izvira iz holokavsta čistke ljudi... kateri ne razumete boste v kratkem tudi mimo pravil izbora je ...prikaži več šlo rtv se sam odločil kdo bo šel brez glasovanja ljudi SVOBODA KUMUNISTI OSVOBOJEN RTV

    • Miller 07:09 27.januar 2024.

      Resno je treba prilagoditi dozo...

    • Nevica 08:14 27.februar 2024.

      Kje si pa to pobral? Pesem slavi ljubezen po zgodovinski zgodbi Veronike Desniške, res ni treba tlačiti komunizma v čisto vse.... Saj ljudje nismo za luno, mi tično vemo, kje nam komunizem trenutno dela največjo škodo.....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.