Avto
20 ogledov

Evropski avto leta je postal VW golf

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Mihael Ponebšek 22:29 05.marec 2013.

    Upam, da jaz ne bom kršil kakšnega pravilnika...glede na to da sem vozil golf V!! 1.6 TDi, so moji občutki za ta avto vse prej kot ljubezenski. Vožnjo z novim golfom lahko primerjam z delom na gradbišču, po testni vožnji ...prikaži več sem imel polna ušesa hrupa in bolečo glavo od trdega tresenja, dizelski motor se mu poda katastrofalno. Avto leta? Eh agresivne reklame, "priljubljenost" pri medijih naredi svoje...bodimo realni.

  • fordA 17:53 05.marec 2013.

    Lepo je, da cela Evropa ve kateri avto je najboljši, to je seveda GOLF !!!

  • fordA 18:47 06.april 2013.

    Vsi avtomobili v tem avtomobilskem razredu poleg Ford Focusa in Volkswagnovega Golfa so samo nekvalitetni in nedodelani polizdelki .

  • fordA 19:43 06.marec 2013.

    Mene pa sedaj zelo zanima, kaj voziš ti če ni skrivnost? Jaz samo upam, da ti niso ti tresljaji in polna glava hrupa ostali v glavi od dejanskega dela na gradbišču pa si se tresel celo na testni vožnji. Predlagam, ...prikaži več da greš drugič na testno vožnjo spočit kakšno prosto soboto, ko se boš nehal tresti in boš imel spočito glavo!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.