Magazin /magazin/film-glasba-tv
46 ogledov

Evrovizija: Švedska ponovno zmagala!

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • marabunta 09:51 24.maj 2015.

    "očitno ne gre samo za glasbo"....a to si šele zdaj spoznala??

  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 01:30 24.maj 2015.

    Sem zadovoljen.Žalostno je to da nas vedno jebejo sosedi.

  • Papaja Popi 19:22 23.maj 2015.

    Danes bo resnica prišla na plan

  • maresem 21:26 23.maj 2015.

    Dobro jo je odpela... vsaka čast!

  • allstarr111 22:12 23.maj 2015.

    If Chinese start woting for us, we can win next 100 years :)but I think the great wall of chine not alow that, but if thay could, our Telecom can got a big profit. you can ...prikaži več bet you will upset if Slovenia WIN ??Zidar and Co ofcourse, cuz thay handicaped right now, and they cant build another fabulous hall for that event.GO MARJETKA GO

  • Avatar čavez
    čavez 00:04 24.maj 2015.

    Vendarle je Slovenija enkrat prva na Evroviziji.

  • dd 10:11 24.maj 2015.

    Naša pesem je meni še vedno najboljša. Lepa in lepo gre v uho. Smo pač slovenija-nevplivna, nepomembna in majhna.

  • vladek 10:35 24.maj 2015.

    Pike Makedonije in Črne Gore so zbrisali,sam Bog ve zakaj Kuhnja da joj ni para in velika Sramota

  • mph 10:51 24.maj 2015.

    Evrovizija ni bila NIKOLI glede glasbe, od zmeraj gre za večje ali manjše frustracije, narodov, zamere, privrženosti, .... v vsakem primeru pa sta lahko ponosna, odličen nastop, vse dni.

  • maresem 10:54 24.maj 2015.

    Nastop iin pesem nima pripomb. Vedno je pa bila in vedno bo v ozadju kuhinja. Oba lahko nosita glavo pokonci, saj sta naredila odličen komad in nastop!

  • h3o 12:22 24.maj 2015.

    ja sej je tudi zmagovala pesem dobra! N LATVIJSKA!

  • vzev 13:19 24.maj 2015.

    Najbolj neumno se mi zdi, da se bi moral opravičiti za izjave. Sem istega menja kot je on povedal o homoseksualcih, pa se zaradi tega nebi opravičeval. Kaj sedaj pa je že prepovedano imeti svoje mnenje?

  • kapibara 16:51 24.maj 2015.

    Za pederhćine je to razumljivo....DA "NE"..zato pa imajo ri-zi-jo--

  • Smesko 17:30 24.maj 2015.

    Sama zmagovalna pesem ni najboljša, pevec pa prav tako ni bil niti blizu najboljšega med nastopajočim... Imel je pa dober nastop (animacijsko predstavitev) in zato so tudi zmagali... Ne vem, meni to ni primerno... Naj gre s tem na talente ...prikaži več ne pa na evrovizijo... Glede naših pa pač nimamo tako dobrih (ali karkoli drugega) sosedov, ki bi nam dajali visoke cifre - letoš še Hrvaška ni glasovala in smo bili ob točke. :) Pesem je OK, tudi večji del izvedbe, edino kar me je motilo in nas je stalo nekaj točk je bila obrazna mimika pevke. Preveč spakovanja in ni izpadla zapeljiva... Na žalost, čeprav bi se lahko lepše prikazala...

  • Lavdan 11:46 24.maj 2015.

    Vsako leto isto jokanje. Če se iz tega niste nič naučili, vam pač ni pomoči. Mi v vse rinemo kot teleta brez glave, med drugim tudi na volitve.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.