Svet
25 ogledov

Finsko sodišče dokončno zavrnilo obtožbe v primeru Patria

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Kranjica 17:28 30.junij 2015.

    Že mogoče, toda ali niso Hrvatje kupovali kasneje kot Slovenci? Zato bi bilo bolj logično, da bi pri Hrvatih bolj pazili.

  • h3o 20:28 30.junij 2015.

    Bravo SDS. islam- naci komonajzarjem je potrebno pristriči krila.

  • dimnikar 11:36 30.junij 2015.

    Podkupovanja Hrvatov so torej dokazano krivi, ampak da so podkupovali Slovence pa ni možno dokazati preko dvoma. Otroci v vrtcu bi znali to dvoje povezat :D

  • b3180966 11:54 30.junij 2015.

    Le kje si se skrival tako dolgo? Bi se prej javil in Fincem pomagal to dvoje povezati, pa te ne bi sedaj glava bolela.

  • h3o 11:57 30.junij 2015.

    Saj smo že sporočili, da je Janez kiznil samo gume pd patrije.

  • Tupamaros 12:26 30.junij 2015.

    Slovensko pravosodje pa nič. Nič je tudi priznanje kršenja človekovih pravic o poštenem sojenju.

  • janez 13:01 30.junij 2015.

    Kaj na to poreče zlobni mali murgelski palček?

  • patrijarh 13:33 30.junij 2015.

    Levih komentatorjev danes ni,pa ni valjda vse naenkrat kap.Ali jejo svoj d...k.

  • marjan386 13:45 30.junij 2015.

    Zakaj JJ ni komentiral odločitve vrhovnega sodišča v Avstriji izpred nekaj dni????

  • Kranjica 13:47 30.junij 2015.

    Hočeš reči, da je finski tožilec nesposoben ali pa finsko vrhovno sodišče . Če bi znali otroci v vrtcu to povezati, ti predlagam, da stopiš v stik tudi z našim sodstvom in ga poučiš.

  • Kranjica 13:54 30.junij 2015.

    Zanima te, zakaj ni komentiral odločitve sodišča v Avstriji v primeru Riedl, ne zanima pa te, zakaj je pri nas sedel v arestu, domnevni podkupovalci pa oproščeni? LOL.

  • mb 14:06 30.junij 2015.

    v primeru podkupovanja slovecev so bili samo bolj previdni in so dokaze zabrisali.

  • bfilipe 07:44 01.julij 2015.

    nategnu teg musliman mater hlapčevsko plebejsko, zato si pa takšen zmedenec ven prišel..nimaš pojma in se utapljaš v levodesnem sovraštvu k te furajo k poldeta s temi zgodbicami ..to so pač zgodbe za omejene ..ki ne sprevidijo da so vsi iz istega gnezda

  • encijan 08:28 01.julij 2015.

    Saj se ti bo še žolć razlil, pazi!!

  • bfilipe 18:12 30.junij 2015.

    ah kje pa jajeglavi pa res ne no...on pa ni tak..a ne plebejci podalpski..?? zahojene zamegljeni od bele barve..900MIO zagožnu je pa pičkin dim a ne po moje si je trugo nabavil..da vas prosvetli z onstranstva..ste pozabili da imate jajeglavega ...prikaži več iz levega gnezda ..hehe levi desni levi desni..plebejci hlapčevski nasedate tem floskulam levihdesnih medtem ko vam kradejo

  • Žurnalček 20:52 30.junij 2015.

    Tkole bomo rekel ! Denar , ki je sedel na bančni račun Ridela v Avstriji ni bil moj , niti ni bilo mojih tistih pol miljona, s katerim se je šopiril Wolf. Mislim , da sem bil dovolj jasen !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.