Slovenija
278 ogledov

Fontani piva v Žalcu se obeta "širitev"

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • MihaPu 20:11 16.januar 2017.

    Sicer ne pijem toliko pivo, ampak za 6eur dobimo (ne delam reklame) npr. v Lidlu vsaj 8 različnih piv po 0.5l = 4L, oni pa tam za 6 eur vstopnine ponujajo 5x1dcl = 0.5l skupaj. Smešno in žalostno hkrati. Če ...prikaži več želijo biti konkurenčni in če se že grejo nek turizem, bodo morali to krepko spremeniti in povečati ne pa pri tem šparati. Je pa zanimivo tudi to, kako je lahko v Sloveniji tako drago naše lastno pivo, kljub temu da imamo zelo uspešne ter velike pivovarne. Po okusu naša piva niso nič boljša in celo mnogo slabša od cenejših uvoženih nemških ali avstrijskih piv. Če bi nam ceneje prodajali lokalno pivo, bi ga tudi več pili in zaslužek bi bil vedno večji, skladno k temu pa bi tudi prepoznavnost Slovenije in turizem cvetela (poceni lokalno pivo). Stroški na delavca pa so tudi previsoki. Sramota res. To je kriva država s previsokimi davki in previsoke marže trgovcev.

  • LukaMB 16:10 17.januar 2017.

    Don't know about you, ampak jaz ga najraje pijem samo ko sem sam ali pa ko sem v družbi :D

  • Ferluci 14:21 17.januar 2017.

    Dolenjci, zbudite se! Kdaj bomo dobili fontano cvička na novomeškem trgu?

  • Ferluci 14:26 17.januar 2017.

    Ni vse poanta v cenenem pivu. Včasih moraš začutiti in doživeti še drugačna okolja - pivnice, bifeje, restavracije ... pač namesto petih pirov spiješ enega ali dva. Fontana je prav gotovo ena izmed takšnih posrečenih primerov.

  • Žurnalček 19:47 17.januar 2017.

    Mislim ,da ste naredili napako in je pravilno 5x po 0.5 litra in ne 1 dcl ! Še bolj pravilno bi pa bilo za 6 € 5x po 1 liter , saj nimajo ne kelnarjev , ne gretja, ne čistilk in šefa !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.