Magazin /magazin/film-glasba-tv
803 ogledov

Gasilci besni na poptevejevko

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • KOJAK 12:58 24.december 2014.

    MA JEBALA VAS PETICIJA!!! Kriminalce-tajkune izpuščajo iz zapora, obsojeni politiki sedijo v parlamentu, ljudje pa množično podpisujejo peticije zaradi nekega obskurnega šova... JEBALA VAS TA DRŽAVA in goveja pamet državljanov!

  • Skippy 11:18 24.december 2014.

    A si ljudje v tej državi res nimajo boljšega za začeti kot s TV showi?

  • Papaja Popi 11:29 24.december 2014.

    Kruha in iger, so rekli stari Rimljani in je ljudstvo zadovoljno.Vendar je pri nas kruha zelo malo.

  • sasquatch 12:41 24.december 2014.

    že frisa na sliki ne izkazujeta neke inteligence. sicer pa kaj drugega lahko ljudje sploh pričakujejo od neke Justin Bieber TV...

  • kontrahan 12:43 24.december 2014.

    Mlada prdula Poptvejevska požrla vso pamet.

  • smejka 21:32 24.december 2014.

    To g.Ksela bi tudi jaz kako poimenovala (a verjetno bolj upravičeno kot ona gasilce).Sramota!In zraven vsega je veliko mladih,zelo mladih gasilcev,ostali mladi po srcu in duhu,predvsem pa so vsi fantje od fare...zahtevam,da se javno opraviči.

  • kapibara 08:14 25.december 2014.

    Ko ji bo bajta gorela naj kar šov posname..

  • Bozidar.Frelih 17:07 24.december 2014.

    Se mi zdi da bo tole POP TV se drago stalo. Bodo mogl kr studio zakurt da bodo kaksnega gasilca vidl.

  • miro 23:36 24.december 2014.

    Gasilci so dokazali svoj upravičen obstoj ob zadnjih elementarnih nesreah ki so nas doletele. Marskje so bili GASILCI EDINI ki so priskočili na pomoč. Ravno tako so bili tudi STAREJŠI GASILCI USTRAJNI POŽRTVOVALNI MARLJIVI tako da mislim da NIHČE NIMA ...prikaži več NIMA PRAVICE KAKOR KOLI BLATIT IN JIH ZANIČEVAT. Naši predniki so zasnovali GASILSKE VRSTE in smo lahkoPONOSNI NA STAREJŠE GENERACIJE GASILCEV

  • Janez_53 12:21 24.december 2014.

    Pohvala in moj poklon gasilcem, če so se res odločili, da ne sodelujejo v sodobnih "gladiatorskih igrah"! Ves "blišč" in bedo (in manipulacije) smo videli v šovu Kmetija. Na bistveno višjem nivoju so bili Talenti, vendar mešanje akrobatskih, plesnih, spretnostnih ...prikaži več in pevskih točk ni pošteno, ravno tako ni pošteno mešanje profesionalcev, že afirmiranih izvajalcev in čistih amaterjev!

  • Anže Tomšič 14:13 24.december 2014.

    Lejte mi se ne rabmo dokazovat na sovih mi pomagamo v nastalih situacija in boli me patak za tist dnar men je vazno da naredimo im pomagamo ljudem. 50 jurjev ne odtehta nic v primerjavi kot da pomagamo socloveku v ...prikaži več stiski Res sramotno da nas ze tako al pa tako ponizujejo kot da nismo nic vredi MI SMO SAMO PROSTOVOLNJI GASILCI ki priskocimo takoj na pomoc vsem gasilcem izrekam NA POMOC

  • Tim Kocjančič 23:06 25.december 2014.

    Jaz ne vem več kaj se dogaja v tej državi. Najprej folk krade, denarja ne vrača in potem ga tisto kar je še ostalo porabi za neke BREZVEZNE, BEDNE in NEPOTREBNE resničnostne šove. Ne samo to, ŠE PONIŽUJEJO NAS KOT ...prikaži več PROSTOVOLJNE GASILCE, ki opravljamo svoje delo, ker smo nesebični in požrtvovalni, ne pa zato, da naredijo nek glup šov ki zaničuje še naše starejše gasilce in potem pravijo da hočejo samo dokazati, kako smo vestni? Semizdi da se bo dosti ljudi z mano strinjalo da če ni starešin, ni mladih gasilcev. Denar bi lahko nakazali na naše račune, ker nam bi prišel bolj prav. PRVI SMO NA KRAJU NESREČE ONI PA SO PRVI, DA SE IZ NAS DELAJO NORCA. Če peticija proti temu shitu nebo podpisana, nevem kaj ta država dela.Vsem tovarišem pa gasilski pozdrav NA POMOČ!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.