Avto
319 ogledov

Giulia pri Slovencih povzroča nenavadne reakcije

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • maresem 11:17 20.marec 2017.

    Lahko bi bil lep avto, ampak tista tablica kot snežni plug tam na robu pa naredi avto nagravžen do kraja.

  • allstarr111 11:50 20.marec 2017.

    nč predlagaj vladi da naj ukine prednjo tablico za take avte kjer je lahko neestetska.http://predlagam.vladi.si/

  • jozicamurn 19:56 23.marec 2017.

    Grozno, linijo ima kot nov bmw3 in tudi sprednjo luč zelo podobno.

  • McClain 22:29 30.marec 2017.

    resnično sem zadnjič nekoga na bencinski lepo prosil če še malo počaka, da sem stopil okrog avtomobila in se čudil, kako lahko v poplavi plehovja sploh nekdo naredi nekaj tako skladnega in posebnega. Res lepo!! Verjamem da se tudi dobro ...prikaži več vozi, spoznal že na 156ki ki je ovinke in grbine hkrati požirala kot za stavo

  • tiamat 14:01 21.marec 2017.

    Pojma nimaš.

  • CharlySheen 18:59 21.marec 2017.

    Ljudje brez okusa se lahko na srečo odločite za kakega golfa ali passata, nam pa prepustite uživanje v Alfah. Eden drugega tako ali tako ne bomo prepričali o tem, da bi zamenjali. Največ o nekvaliteti Alf govorijo ljudje, ki nikoli ...prikaži več niso imeli nobene, obiske na servisu avtov nemškega porekla pa raje malce zamolčijo.

  • allstarr111 15:41 22.marec 2017.

    ti ga maš zgleda na zalogi dovolj :)

  • allstarr111 15:44 22.marec 2017.

    Jest sem mel sudko, gtv, 33 dvakrat, in 156, to je blo vse, je ne bom mel več, ne da je slab avto, ampak prenizka, težko ven pridem, ko pa naredjijo kak suv ali kaj malo višjega pa bi jo spet imel.

  • Mojca Turk 12:46 28.marec 2017.

    Moj partner pravi, da sodeč po fotkah ne gre za opremo veloce.

  • d 15:05 01.april 2017.

    ne omenji bmw3, ker bmw se zacne sele s 5ico, vse izvedbe pred tem niso bmw ... ampak navaden marketinski jajc

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.