Šport /sport/nogomet
55 ogledov

Gol Reala ne bi smel veljati

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mrki 12:40 29.maj 2016.

    ma ja , pol tud 11 m ni bila če gledaš počasni posnetek je Torres podstavil nogo Pepeju!

  • mph 15:08 29.maj 2016.

    ? Kakšne reklame se odpirajo? Edino občasno tista čez cel ekran ... to je pa vse. Uporabljam sicer Opero in ne rečem, da nisem aktiviral kakšne popup blockerja kdaj.

  • Žurnalček 19:42 29.maj 2016.

    Prav imaš ! Koji kurac mislite , da smo , da na tako filate z reklamami ! Zadaj gre reklama ne da sem je aktiviral in zbudi pol bajte , zaradi nenastavljene moje glasnosti ! Slika pa skače , d ...prikaži večd ajo bi bilo najboljše prbit z cvekom !

  • Žurnalček 19:44 29.maj 2016.

    Skulirajte se z reklamami al bomo pa mi skuliral sebe in vas dali počasi na kurac !Zelo enostavna je prijava na Dnevnik , Delo itd.in niste bogom dani !

  • Žurnalček 19:48 29.maj 2016.

    Bodimo pošteni in postavimo vprašanje kateremu idiotu je tole ofsajd ?

  • kana 13:08 30.maj 2016.

    proti reklamam instaliraj ADBLOCK PLUS in rešen si reklam.

  • driving46 14:02 29.maj 2016.

    Zaradi vseh nemogočih reklam, oglasov, odpiranj oken, metanj po strani gor in dol se vaših novic sploh ne da več brati. Kar naprej x-am in zapiram reklame. Sorry, pač ne bom več obiskoval vaše strani, ker je postalo nemogoče ...prikaži več v miru prebrat dva stavka!!!!

  • Žurnalček 20:02 29.maj 2016.

    Mislil sem da je mišljen ofsaid po prostem strelu ne pa po podaji z glavo . Ob podaji z glavo je bil 300% OFSAID. No in kje je tu še smisel poštenega tekmovanja in same tekme. Ne rečem , ...prikaži več da je treba na conski tekmi pridet pošteno do rezultata ampak , da se na največji tekmi kontinenta naredi taka napaka , brez možnosti takojšnjega ponovnega ogleda situacije na TV ,se pa pod smisel postavlja samo tekmovanje.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.