Slovenija
138 ogledov

Google bo Slovenijo fotografiral že poleti

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Perob 16:15 13.maj 2013.

    Odlično, komej čakam! :)

  • Perob 16:15 13.maj 2013.

    Odlično, komej čakam! :)

  • allstarr111 16:23 13.maj 2013.

    stalker :)

  • allstarr111 16:29 13.maj 2013.

    btw. hrvaška je pokrita že več kot leto dni al pa nekako eno leto :)

  • mmiillaann 18:25 13.maj 2013.

    Zaradi Nataša Pirc Musar bomo pač zadnji.Kaj se boji Musarjeva?Da bo njena debela rit na kakšni fotki?

  • bojovi 21:16 13.maj 2013.

    Bo že kar 2 leti, če ne več in ne leto dni.

  • bojovi 21:15 13.maj 2013.

    Aja, kot se meni zdi da se je pisalo o Janezku da ga skrbi naša zasebnost in ne o Musarjevi.

  • marcpazz 11:20 18.maj 2013.

    Ali res nujno potrebujemo nekoga, da nas nadzoruje? Nam Google Street View res prinaša toliko koristi? Kaj bomo MI IMELI od tega, da poslikajo našo domovino? Bo zaradi tega pri nas res veliko več turistov? Nam potem ne bo več ...prikaži več treba hoditi na sejme in plačevati za rekLaMiranje? ...Zakaj? Zakaj? Zakaj je Google Street View tako zelo dober za nas? Katere so glavne koristi za nas? Nataša Pirc Musar in ostali pametnjakoviči, prosim odgovorite mi. - - - - - - - - - - - >>> In zakaj Google to dela za nas? Ali nas imajo amerikanci res tako radi? Se je kdo od odgovornih vprašal kaj se skriva v ozadju? Obrambni minister Roman Jakiććć, pa Jankovićć, Kuććan, Pahor, Bratušek, pa Gregorćek in vsi ostali odgovorni! ! ! ! ! Prosim, odgovorite mi, zakaj Google to dela za nas? Zakaj nas imajo tako radi? ...saj dolgoročno najbrž nič ne naklepajo, kajne. Saj nam dolgoročno to najbrž ne zna nič škodovati? To so samo bombončki za pridne otročičke, kajne stric Google - - - - >>> Big Eye of Big Brother

  • marcpazz 11:22 18.maj 2013.

    ...in če še malo karikiram (pa bog ne daj, da se kdaj uresniči)::: Na svetu je 8 miljard ljudi. Strokovnjaki pravijo, da je to za kakih 6 milijard preveč. Pred katerim pragom jih bodo začeli naprej pospravljati? ;-))

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.