Avto
400 ogledov

Gorenje izdelalo Volkswagen hladilnik

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • McClain 08:43 11.avgust 2016.

    nooooooo, pa kaj vam je? Upam da ne smrdi kot smrdi za volkswagni po cestah. Vsak dan kolesarim po hribih in definitivno najbolj smrdi in dimi za VW, za John Deere traktorji recimo nič...

  • Pepe007 11:14 11.avgust 2016.

    Upam, da po cestah kolesariš zaradi dela. Cesta ni igrišče, da bi se po njej vozil za rekreacijo.

  • Ivo 19:53 11.avgust 2016.

    Saj crkovali bodo pa tako kot Gorenje klime, Gorenje sušilni stroji ipd. Pa sem se šel domoljuba in hotel podpreti slovensko gospodarstvo. Vse je pocrkalo v garancijskem roku karkoli sem kupil od Gorenja. Pa tudi VW mi je še v ...prikaži več garanciji večkrat crknil... Ravno prava kombinacija.

  • Gigiiinjo 21:51 11.avgust 2016.

    gorenje že dolgo ni več kot je bilo. delam z njihovimi stvarmi in druga kot pa made in china in made in turkey več ne vidiš.kaj se klim tiče. na kitajskem kupijo eno linijo klim (že naretih) in samo ...prikaži več pripokajo ime gorenje gor. potem pa modela klime niti na internetu ne najdeš

  • popokatopetl 23:10 11.avgust 2016.

    No resnica je da smrdi za skoraj vsemi dizli, le da so pri VW najbolj nesramno goljufali (vsaj kar je znano zaenkrat). Upam da tale fridž po njihovem vzoru ne spušča kakšnega prepovedanega freona ;)

  • KOJAK 23:26 11.avgust 2016.

    Ime Gorenje natisnejo že Kitajci. Da ne boš mislil, da je pri kakšnih drugih znamkah kaj drugače.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.