Avto
516 ogledov

Gorivo za avto poskočilo za 10 odstotkov

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Snežinko 19:49 27.februar 2017.

    Težko kar generalno rečeš, da se splača. Če nekdo naredi zelo malo km letno se mu zagotovo NE splača.Je pa res: POŠTENO preverite, preden daste avto v predelavo nekomu, ki je sto ali dvesto evrov cenejši! Kvaliteto se plača...

  • Papaja Popi 11:46 20.februar 2017.

    Dobrih 10. let vozim na plin.Naprava je že v drugem avtu.Bila je sicer draga, vendar se izplača.Lahko se parkira tudi v katerikoli garažni hiši po svetu, ker ima certifikat.Opravljena dva servisa v teh letih.Dela brezhibno.<br ...prikaži več />Ne štejem več, koliko je prihranka.Le ko tankam bencin, ker za vžig prve sekunde rabim bencin, me malo boli, ker je tako drag.

  • Thomy 12:29 20.februar 2017.

    Avtoplin se izplača. Pri mojem malem avtu z 1.2 motorjem privarčujem okvirno 800 evrov na leto pri 25 tisoč km letno.Vendar dobro preverite kje ga boste vgradili. Jaz sem našel enega pajaca, pa imam težave. Še vedno sem v ...prikaži več plusu, a potrebno je tudi prišteti kakšno preglavico več.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.