Slovenija
198 ogledov

Gostinci v Planici: "Dovolj nam je!"

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Tupamaros 10:54 24.marec 2017.

    Delovna zakonodaja, ministrstvo za delo,socialo in družino z ministrico na čelu so navadna gmota brez oblike. Na balkanu rečejo:"lezi hljebe, da te jedem".

  • Igorgeus 11:42 24.marec 2017.

    Od novembra do marca je delal 10 ur, od aprila do oktobra pa je prejemal nadomestilo. To ni delal niti pol leta v kosu. Vsak ko začne službo prve pol leta ne more na dopust, pa ne počiva ostale pol leta.

  • Igorgeus 11:43 24.marec 2017.

    Če Slovenci ne bi delali preko norme, bi morali zaposliti dodatne ljudi. V Avstriji v gostinstvu se ob treh sleče predpasnik in gre domov. Če posodna ni oprana, pač ni. Ni šans za kakšne nadure, pa so vedno plačane.

  • KLOBO 11:32 24.marec 2017.

    Ti pejdi slone fotrat , kaj pa iščeš tukaj !

  • Avatar praufo
    praufo 11:57 24.marec 2017.

    pred mnogimi leti so bili poskusi uvesti enotno davčno stopnjo, ma jok ... vse padlo v vodo, torej več delaš, v višji davčni razred boš padel in plačal več davka, torej slovenija je država, ki stimulira nedelo, zakaj?, ker se ...prikaži več delat ne splača, oz, več kot delaš (uradno in plačuješ državo), večji bedak si

  • Pepe007 12:22 24.marec 2017.

    Ne vem, kje si prebral, da poleti ni delal. Jaz tega nisem napisal. Je pa poleti imel normalen 40 urni delovni teden. Pozimi je delal sedem dni na teden par mesecev.Skoraj 20 let je delal v isti gostilni in ...prikaži več je bil vsak april brezposeln, ker je lastnik gostilno zaprl in imel "remont". Vse zaposlene pa na zavod.

  • allstarr111 14:43 24.marec 2017.

    Pa sej lahko štrajkate, po lokalih, kafičih in pajzlnih mene ne gane če vse pozaprejo, edin kaka domača gostilna naj ostane, tam pa imajo vse to ponavad zelo dobro poštimano že nekaj rodov.

  • Božidar Dinič 19:32 24.marec 2017.

    študente gor vzet pa še ceneje je pa penzioniste ,kaj se sprenevedate

  • Peter Leskovar 21:57 24.marec 2017.

    Z letaki....................dovolj vam je?Ko pičkice. A upate vsi zapret bufete pa rečt......dovolj nam je!...letaki......

  • Pepe007 09:35 24.marec 2017.

    V gostinstvu so marsikje slabi pogoji. Poznam avstrijca, ki dela kot kuhar okrog Flachau-a. V zimski sezoni od novembra do marca je delal 10+ ur dnevno, brez enega prostega dneva. No, tako je bilo do lani. Sedaj je star 50+ ...prikaži več let in je lansko poletje je bil večino na bolniški. Letos ga še nisem videl.

  • Avatar skeptik
    skeptik 09:28 24.marec 2017.

    Zato je vedno "blišč in BEDA".... Prav je, da opozorijo nase. Jaz jih podpiram, ker sem tudi sam delal v gostinstvu in vem, kako je.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.