Svet
23413 ogledov

Grozljiva nesreča, avto prepolovilo

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • supreme 10:26 06.oktober 2017.

    Kako je lahko steber pod avtom ,ce je pa padu na avto ???

  • Klementina8 11:47 06.oktober 2017.

    In kaj nas briga,kaj se dogaja na balkanu,who cares.

    • jozicamurn 12:51 06.oktober 2017.

      Wikipedia pravi, da smo še vedno na Balkanu in pol Slovenije spada pod območje "Balkan". Obnašaj se temu primerno in čuvaj tradicijo ter kulturo Slovanov. Hvala. Link: https://en.wikipedia.org/wiki/Balkans#/media/File:Karte_Suedosteuropa_03_01.png

    • jozicamurn 12:52 06.oktober 2017.

      https://en.wikipedia.org/wiki/Balkans#/media/File:Karte_Suedosteuropa_03_01.png

    • jozicamurn 12:52 06.oktober 2017.

      .png na koncu

    • Komisar 13:14 06.oktober 2017.

      Živim v SLOVENIJI , dol mi visi Hrvaška.

    • Klementina8 18:51 06.oktober 2017.

      Jozica murn,resnicno pamet ni neka vasa vrlina.Kaj je ze pel Bono v eni pesmi:Believe everything you read.Misljeno ironicno.Te vase slovane pa si nekam vtaknite,nismo vsi ista rasa.Pamet in razmisljanje v smeri kretenizma.Zblojeno.Smesite se,dajte zacet malo uporabljat mozgane,ampak glede na vase ...prikaži več komentarje bo trud zaman....back off in ne nadlegujte me vec s takimi idiotizmi

    • Klementina8 14:03 07.oktober 2017.

      Mhhmmm.Sam ti si res bolna v glavi.Prvo kot prvo ne maram cefurjev,potem ti pametujes z nekimi slovani.Kaj sploh hoces?Nehaj me nadlegovat.

    • Klementina8 16:53 07.oktober 2017.

      A ves v katero skupino spadas????Med muhe.Ta tecne,ki ne odnehajo in grejo na drek.Daj nehaj gnjavit no in se smesit,nerazgledana do konca.Idi se raje izobrazevat,se posebej geografijo in zgodovino,da ne bos vec taksnih idiotskih postov pisala.In res.. ne me vec ...prikaži več gnjavit,sem ti rekla,v katero skupino spadas.Al imate vikende proste in vas spustijo na plano,da pocnete neumnosti?????Whatever,I don't give a shit for u.V glavnem,moteca si,ne gnjavi.

    • jozicamurn 11:34 10.oktober 2017.

      Klemen-musli-na8, pojdi v Bosno in podaj predklon tvojim šeriatovskim arabcem, da ti vstavijo analno sondo, da boš končno tiho tudi sam-sama, muha muslimanska tečna, ki nam smrdi po EU s svojimi človekovimi pravicami v naši hiši.

    • Klementina8 12:54 10.oktober 2017.

      Zaradi tega posta bom pravno ukrepala.Meni,cistokrvni Slovenki v moji rodni drzavi to ne morete pisati.Vas primitivizem in vulgarnost sta sla predalec.Sem vas opozorila,da mi vec ne pisite,pa ste kljub prosnji nadaljevali.

    • Klementina8 12:57 10.oktober 2017.

      Tudi sama sem vam napisala svoje mnenje in dala primerjavo z eno zivaljo,ker niste zeleli odnehati.S tem se bo od zdaj naprej ukvarjala moja pravnica,ker to pa je bilo resnicno prevec in sli ste predalec.Ni groznja,dalec od tega,ampak tega meni ...prikaži več kot Slovenki in cloveku ne smete in ne morete pisati.

    • jozicamurn 18:08 10.oktober 2017.

      Pravno ukrepaj, musli vahabit skrit, ki se izdaja za Slovenca. Sram te je lahko propagandist-propagandistka ena. Marš v tvojo primitivno Savdijsko Arabijo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.