Slovenija
50359 ogledov

Grozljivo, kaj jih je prosil slovenski študent

Komentarjev 21
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 18:31 17.oktober 2023.

    Vse vlade do sedaj so so zatiskale oči pred revščino in ta ni prav nič drugačna. Sredi Evrope, v razviti državi kot je Slo, nihče ne bi smel biti lačen ali brez strehe nad glavo. Ker je vedno več revščine, ...prikaži več bo vedno manj donacij, tudi podjetja niso žaklji brez dna. Kaj se bo potem ljudi pustilo umirati v lastni bedi?

    • grdi_lepotec 23:15 17.oktober 2023.

      Pleši, pleši. A gremo pogledati malo v zgodovino tvojih komentarjev?

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 00:41 18.oktober 2023.

      grdi_lepotec z lahkoto! Sem levičarka, nikoli tajila, kar pa ne pomeni, da se z vsemi odločitvami vlade strinjam in nikoli, nikoli moj izbor ni bil Golobček. Je pa praktično kdor koli boljši od Janeza. Si to mislil?

    • alen04 08:13 18.oktober 2023.

      Mehičanka ne glede na politično usmerjenost je potrebno priznati, da v času Janezove vlade nismo imeli toliko izdatkov za imigrante, kakor je to sedaj. Ta sredstva oz. razliko z prejšnjim stanjem, bi lahko namenili socialno ogroženim. Žalosti me, da je ...prikaži več tujec več vreden, kakor tu rojena oseba. In ja, volil bom dinozavra ali opico, samo, da ni Golob spet.

    • Avatar Garancija
      Garancija 09:18 18.oktober 2023.

      Je pa vedno dovolj denarja za izbeglice,ki posiljujejo naše mlade punce,in policija ne mediji nočejo o tem pisat,koji k je zdaj to?

    • alen04 09:32 18.oktober 2023.

      Garancija, s svojim zapisom sem točno to mislil. Za tukaj rojene ni, ker Bruselj to zahteva, medtem, ko je v preteklem tednu bilo dekle na železniški postaji v podhodu posiljeno s strani 4 psihopatov, kriminal se je povečal za več ...prikaži več kakor 80%, ograje čimprej odstraniti, četudi smo jih davkoplačevalci plačali in nekaj politikom ogradili parcele. Kje se nahaja demontirana ograja???

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 12:24 18.oktober 2023.

      Po moje o migrantski politiki ne odločamo samo mi, da kar EU narekuje kako in kaj in po meni znanih podatkih gre veliko denarja tudi iz EU žaklja, ne direkt iz SLO. Bi pa samo rekla, da Janez dve leti ...prikaži več vladavine ni imel migrantov tudi na račun korone. Drugače pa ja, edini njegov plus, kar se mene tiče, je bila ograja na meji in migrantska politika.

  • Antivaxer 06:37 18.oktober 2023.

    Ne vem zakaj se sekirate, glavno, da imamo denar za migrante!

    • alen04 08:15 18.oktober 2023.

      Prav imaš, ravno to je žalostno. Zgoraj sem Mehičanki napisal, da je žalostno dejstvo, da imajo imigranti prednost pred tu rojenimi. Kriminal se je povečal za 80%...pa kaj, bi rekel Golob. Včasih si želim, da bi bili v Jugi, imeli ...prikaži več 90+% manj dobrin in ostalega, imeli bi pa integriteto, samostojnost in eden drugega. Egoizma ne bi bilo.

  • Avatar Leon
    Leon 20:06 17.oktober 2023.

    Politiki skrivajo revščino ljudi s politično manipulacijo in populizmom. Politika deii ljudi na naše in vaše.

    • Avatar Garancija
      Garancija 09:20 18.oktober 2023.

      Denarja je toliko,d se gnoj dela,samo ga nočejo razdelit narodu,ne vem zakaj

  • Avatar torolino
    torolino 06:38 18.oktober 2023.

    Marsikateri starejši bi potreboval, da se mu malo pomaga pri košnji zelenice, urejanju vrta, pospravljanju..Seveda bi plačali, pa ga ne dobiš? Tako, da samo jamranje in stokanje ni vedno upravičeno.

  • Avatar MK_KING
    MK_KING 08:27 18.oktober 2023.

    Kdor danes ne dela je pa res tič čudne vrste. Šihtov je toliko, da jih ti izbiraš ne oni tebe...

  • Avatar MK_KING
    MK_KING 08:27 18.oktober 2023.

    ZPM MOSTE od kje vam denar za plače 23 ljudi, med njimi tudi plačo sina gospe Ogulin. Bil sem v kontaktu z nekdanjim vašim študentom, ki je omenjal neke bajne zneske. Gospa Ogulin, čas je da predstavite podatke o delovanju ...prikaži več društva, KI ZAPOSLJUJE 23 LJUDI.

  • grdi_lepotec 23:12 17.oktober 2023.

    Je trejba znt skuht pašto tudi brez dodatku iz konzerv!

  • Avatar Pantani2
    Pantani2 06:27 18.oktober 2023.

    Banda politikanska,samo poglejte,kaj ste naredili v 32. letih vladanja!!! Vse v imenu kapitala,gamad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    • zdrej 09:42 18.oktober 2023.

      Kdo je pa bil večino časa na oblasti?

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 09:43 18.oktober 2023.

      Ma boli me kurac kdo je bil,vsi so isti in ravno zaradi takih kot si ti, ki se delijo na leve in desne,je država totalno zafurana!!! levi tulijo samo da ni Janša, desni pa samo da niso levi na oblasti,vsi ste isti debili!!!

    • munja 19:33 19.oktober 2023.

      Bravo Pantani2 - podpis!!

  • munja 19:37 19.oktober 2023.

    Ne vem, kateri maloumneži dajejo rd2dmk2 minuse, saj to kar je napisal, je na žalost čista resnica in to se pojavlja tudi drugje po Sloveniji.

  • rd2dmk2 18:17 17.oktober 2023.

    mislim da pretiravate.. pred mojo hišo stoji komunalni otok. zadnje leto vsaj enkrat mesečno se zjutraj znajdejo velike trgovske škatel od embalaže in tam notri je kruh zavit v celofan, sendviči, pecivo, bureki , zelenjava, nekoč so bile morske ribe ...prikaži veče trgovsko zapakirane v stiropor in celofan. ne vem zakja potem se to ne objavi in se temu razsipnežu ne da peljat na RK ali DPM ali celo te organizacije ne pridejo do njega. tako ap se ta hrana dostavi kmetu da pozobljejo kokoši

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.