Zdravje /zdravje/aktualno
1590 ogledov

Hipnoza ni nič magičnega ali nadnaravnega

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Pepi 18:01 19.februar 2017.

    Ta je tud en Kekec "Če bi namreč dirkači, ki vozijo z vrtoglavimi hitrostmi, v kateremkoli trenutku začeli razmišljati, kdaj bodo dali v drugo prestavo, dodali ali odvzeli gas, pritisnili na zavoro ali obrnili volan, bi jih vrglo iz vozišča ...prikaži več na prvem ovinku. Varno lahko vozijo le, če zaupajo nezavednemu s čim manj zavestnega vpletanja, to pa je možno le v stanju hipnoze."Hahahaha kej tazga pa že dolg nisem slišala,sem hotla brat do konca,pa sem prišla do te ugotovitve ,pa sem nehala-hahahah,joj mene joj

  • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 12:04 19.februar 2017.

    Eden redkih dobrih prispevkov, kjer se pogleda več strani hipnoze - slabe in dobre. Še več takih člankov, uravnoteženih in predvsem pozitivno naravnanih - neoglašujočih. Najbolj všečno mi je pa pri tem to, da je hipnoza naravna in jo tudi ...prikaži več otroci intuitivno znajo - temu se reče tudi meditacija. Pomagat svojemu telesu, da se spomni, kaj zna narediti sam. To je tisto, kar potrebujemo...Vse pohvale za prispevek, kot pravim še več tega. :)

  • Avatar Leon
    Leon 14:58 19.februar 2017.

    Tudi na RTVS v poznih urah g. Možina omamlja gledalce v svojih srečanjih z domobranci .

  • Avatar skeptik
    skeptik 11:36 19.februar 2017.

    Daleč najdaljši prispevek na Žurnalu v zadnjih letih. In avtorica je podpisana. To je približno 240-kratnik vsebine, ki jo je sposobna skupaj spraviti K.D aka Ir. K

  • Štefan Sobočan 11:49 19.februar 2017.

    Zanimivo branje. Ker se ne znam "hipntizirati", bom moral še dvakrar prebrati. Trda butica pač.

  • vzev 12:21 19.februar 2017.

    Kdo pa verjame v takšne bedarije.

  • maresem 20:48 19.februar 2017.

    a bi moral z rdečkarji?

  • maresem 20:48 19.februar 2017.

    a bi moral z rdečkarji?

  • fritolin 21:22 19.februar 2017.

    Evo, spet ......To je ze bolezen na Zurnalu. Nekdo je pogruntal da se clanek bere in komentira le , ce dajo v naslov POP TV.Oddaja je brez veze, je pa cutiti rahlo ljubosumje s strani g ,Možine.

  • Ferluci 08:45 20.februar 2017.

    Čisti blef. Ljudje vse prenesejo in verjamejo.

  • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 10:55 20.februar 2017.

    Dejansko je tako. Ko razmišljaš uporabljaš za vsako odločitev najmanj 2 sekundi. V primeru dirkanja uporabljaš instinkt ter super hitre reflekse, ki so 0,2 sekunde ali manj. Hipnoza je v bistvu meditacija, sproščenost, instinktivnost... Jaz si ne predstavljam ...prikaži večm kako bi lahko katerikoli dirkač ali pa tudi samo jaz, kot navaden cestni voznik, RAZMIŠLJAL ali bi bremzal ali ne, ali bi prestavil ali ne, ali bi obrnil volan ali ne...

  • YACKO 11:46 20.februar 2017.

    ....Veliko bolj kvalitetno od tega, kar počne Grilc in kar je POP TV zapakiral v najbolj primitivno, tisočkrat videno variacijo odrske hipnoze, ki se dela norca iz ljudi, so oddaje angleškega iluzionista Derrena Browna na BBC. .......Bolj kvalitetno ...prikaži več bo nardil pa RTV Slo....a ne

  • micika 21:08 20.februar 2017.

    vse je to en velik bav,bav,na poptv pa itak da se glumi,zakaj mene niso mogli hipnotezirat??ker je vse to en velik hec od heca!

  • hešteg 12:51 19.februar 2017.

    Kako lepo je na Žurnalu prebrati članek, ki ne vključuje slovenskih "slavnih zvezdnic" in kupa sranja, ki poneumlja ljudi. Žal so tovrstni članki (pre)redki. Več takšnih kot je tale, prosim.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.