Slovenija
3819 ogledov

''Imamo sekretarje strank, ki so pred policisti bežali v parlament, pa ...."

Komentarjev 23
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • wolf.ata 14:49 16.april 2020.

    pa ne moreš verjeti,kako vas vleče v levo tukaj gor,kaj veter piha v levo,vsak bi moral vedeti,da glede kako tolčejo po vladi,da so ga čakali v zasedi,ker v policiji so tudi simpatizerji leve opcije,čeprav naj bi bili policaji "nevtralni",kot bodo ...prikaži večo še čakali tudi ostale,za katere vedo,da jim bodo kaj našli,predvsem pijača,ker se vidno vrši pritisk v časopisih,int.straneh,TV,v drž.zboru, pišejo-tozarijo v Eu,panika na levi..

    • joža 22:53 16.april 2020.

      Tudi mene čakajo v zasedi, ko grem iz gostilne. Samo ne vem al so levi al desni.

  • Avatar right
    right 14:53 16.april 2020.

    Levaki ste res tako primitivna bitja, da ni pomoči. vi ste pijani že od pamnti veka in drogirani z rdečim virusom. kje ste banda bili 91 ,da vas niso pospravili skupaj z jna borci?

  • mulc1 12:11 16.april 2020.

    spet lažete kot pes ščije. odstop je takoj sprejel brez pardona. bo pa preveril v kakih okoliščinah je bila zadeva izvedena kar precej spremeni vaše napihovanje, kvazi novinar.

    • Janez_53 12:40 16.april 2020.

      Kaj bluziš??? V živo sem slišal, ko je Hojs na vprašanje voditeljice glede sprejetja ponujenega odstopa odgovoril "Najverjetneje da, bom pa pred svojo odločitvijo preveril zadevo pri policistih! Torej ni TAKOJ spejel odstopa. Malce ti dela težave razumevanje!

    • Avatar right
      right 14:55 16.april 2020.

      Janes ,ne bo držalo ker sem poslušal tudi jaz in je še posebej povdaril da je odstop neizbežen ne glede na vse ostalo.

  • Lavdan 12:42 16.april 2020.

    Pa tako pameten, pa lep, pa prijazen, pa pijan v službenem avtu in v službenem času. To pa res ne gre.

  • Avatar Leon
    Leon 08:07 17.april 2020.

    Breznik je šel po BANANE ? Sedaj je jasno ,da se ga je napil kot OPICA .

  • LetherHossen 21:37 16.april 2020.

    Se pravi, če bi minister Hojs ugotovil, da je bila zaseda postavljena namenoma, bi mu dejanje odpustil? Policisti imajo raje novinarje? Mogoče pa imajo ti policisti hrbtenico? V glavnem izjavi, ki si jih minister ne bi smel privoščiti.

  • Avatar aron222
    aron222 12:37 16.april 2020.

    Hojs Hojs pa ne misliš, da si pojedel vso pamet tega sveta. Kot si prišel tako boš odšel z ministrstva. Sem gledal včerajšnji pop tv dnevnik kako se je pa ta Hojsek našopiril proti gospe Krčmarjevi. Dobro ga je, res ...prikaži več so z Pahorčkom vred hodili kot ovce točno se vidi da ne znajo do 5 šteti. Na koncu je še pa se zaletaval z besedami. Aja nisem vedel da je on nekaj več da zanj razdalja ter maska ne velja. Ta je zabit kot tisti ki ga je nastavil ! POP TV je ZAKON !!!!!!! pa Hojseku paše ali pa ne !!!

  • Avatar Leon
    Leon 12:29 16.april 2020.

    Hojs ponovno odloča med vašimi in našimi ? Sramoti slovensko policijo ! Kdo ga bo odnesel čez prag ?

  • ode 16:25 16.april 2020.

    Če ne bi obvestili novinarjev bi vse prikrili in zamolčali.

    • Avatar right
      right 20:00 16.april 2020.

      itak, najprej se obvesti novinarje, potem pa svojega delodajalca, teslo.

  • Avatar Leon
    Leon 16:44 16.april 2020.

    Imamo tudi ministre vojne dobičkarje .....osebno in v družinskem krogu....g Hojs .

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.