Magazin
47 ogledov

Honeyu rešil življenje

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Scott 12:33 25.januar 2013.

    Toooooooooooo!Novi lastnik Honeya,polepšali ste mi vikend!Srečno in vse dobro želim obema!Hercogovi pa svetujem,naj si gre pogledati kakšno zavetišče na Dansko in/ali Švedsko in nikdar več ne bo izjavila kaj tako bolanega!Tudi drekcev ji ne bi smeli dovoliti pobirati,čimprej odpustiti tak osebek!Fuj!

  • Scott 12:33 25.januar 2013.

    Toooooooooooo!Novi lastnik Honeya,polepšali ste mi vikend!Srečno in vse dobro želim obema!Hercogovi pa svetujem,naj si gre pogledati kakšno zavetišče na Dansko in/ali Švedsko in nikdar več ne bo izjavila kaj tako bolanega!Tudi drekcev ji ne bi smeli dovoliti pobirati,čimprej odpustiti tak osebek!Fuj!

  • Janja Florijan 02:56 29.januar 2013.

    Iz srca hvala Honeyevemu rešitelju...nismo se zaman trudili in stiskali pesti zanj,saj smo bili prepričani,da so še dobri ljudje,ki zmorejo sprejeti vso odgovornost za psa,ki je doživel veliko razočaranje s strani bivšega lastnika.Po šestih letih bivanja z njim mu je ...prikaži več bilo grozljivo,ko ga je naenkrat oddal drugam...in sprašujejo se,zakaj je postal "agresiven"?...saj to ni bila agresija...temveč žalost in čakanje-morda me pride iskat. Sedaj ti bo lepo,Honey...in uživaj v novem domu ob ljubečem skrbniku!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.