Svet
21 ogledov

Hrvaški nadškof za vrnitev ustaškega pozdrava

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dragec 07:52 29.avgust 2015.

    Zakaj pa ne, saj so fašistoidni in genocidni (iz zgodovine že znano)

  • nostradamus 09:30 29.avgust 2015.

    briga me kako se bodo pozdravljali pri hrvatih to je povsem njihov problem bolj mi gre v nos marsikaj pri nas od novih BMW-jev do ................ eh skoda besed

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 14:44 29.avgust 2015.

    Tko je to ko je narod preponosen.

  • maresem 14:47 29.avgust 2015.

    Iz dneva v dan se bolj kaže kakšna gamat so ti hrvati.

  • Milan Novak 15:15 29.avgust 2015.

    Vsak bi moral biti pripravljen branit svoj dom in svojo identiteto.

  • francl12 09:41 30.avgust 2015.

    take sosede imamo. Sloveniji je potrebno vrniti tisto kar ji pripada!!! Predlagam pozdrav: Slovenijo Slovencem!!!!

  • principiumnovum 11:40 31.avgust 2015.

    Ob vsej bedi, kaosu in vsesplošnemu ekonomskemu razdejanju, ki vlada v naši državi, kjer bogati ne plačujejo davkov, delavci pa crkujejo v slabo plačanih službah, "smetana" slovenskih novinarjev (beri: pisarjev) ne more najti boljše teme? Kaj nas briga, kako se ...prikaži več rvati pozdravljajo? A mi doma res nimamo bolj pomembnih problomov o katerih bi slovenski copy/paste-erji lahko pisali? A je danes v sloveniji pa res vsak polpismeni, neizobraženi in omejeni izrodek pisar?

  • Nesrečni 08:23 29.avgust 2015.

    So se že malo umirili, ko jim je en novinar serviral, da morajo zraven prisege pozdravu dvignit tri prste, kar so počeli njihovi vzorniki v drugi svetovni vojni.

  • Papaja Popi 08:22 29.avgust 2015.

    Očitno se Hrvatje že pripravljajo na vojno z sosedi.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.